Tohle je 6 nejslavnějších hostů v Top Gearu! Který z nich byl nejrychlejší?

Nejslavnější hlavy v bílé helmě.
Top Gear speciál: Od A do Z (1) - upoutávka

reklama

Úterý večer bude od 20.15 na Prima COOL patřit posádce Top Gear speciál: Od A do Z. V tradičním best-off přehledu obvykle nechybějí nejen eskapády Clarksonovy party, ale ani příhody slavných hostů Top Gearu. Vzpomněli jsme na šest nejlegendárnějších.

06) Tom Cruise (a Cameron Diaz)

Duo áčkových hollywoodských hvězd se vyskytlo v Top Gearu v průběhu 15. řady a zejména Tom Cruise při této příležitosti válcoval rekordy. Připočtěme navíc skutečnost, že se jim uvnitř britských bouráků kvůli sezení na "špatné" straně hůře řídilo. Špatná nebyla ani Cameron, ale co si budeme povídat – někdo, kdo vlastní Prius, to v očích Clarksona nemohl dotáhnout vysoko.

Top Gear
Autor: BBC Top Gear

05) Brian Johnson

I když je Brian Johnson proslavený především muzicírováním v AC/DC, ani jeho řidičské schopnosti nestojí za starou bačkoru! Clarkson byl upřímně překvapen a ohromen jeho čistou a "násilnou" jízdou, jak lze koneckonců očekávat od rockové persóny pozdějšího věku...

Top Gear
Autor: BBC Top Gear

04) Aaron Paul

Dalo se očekávat, že to bude Jesse Pinkman z Perníkového táty za volantem umět pořádně rozbalit – koneckonců, je tomu pár let, co hrál hlavní roli ve filmové verzi Need for Speed. A to se podepsalo i na jeho čisté a precizní pilotáži: Aaron dokonce převzal štafetu v rychlosti od Briana Johnsona.

Top Gear
Autor: BBC Top Gear

03) Ellen MacArthur

Nejen herci a herečkami je však Top Gear nutně živ! Mezi nejlepší návštěvnice vůbec patří i Ellen MacArthur, slavná námořnice a rekordmanka v rychlosti obeplutí kolem světa. Vzhledem k rychlosti na vlnách nebude šokantní, že nastavila svého času i absolutní rekord v jízdě na okruhu, dokonce se domáhajíce druhého pokusu ve snaze... překonat sebe sama.

Top Gear
Autor: BBC Top Gear

02) Michael Fassbender

Slavný harcovník populárních žánrových bijáků působí dojmem někoho, komu namísto krve koluje adrenalin. Není tak překvapivé, že Fassbender si to po dráze štrádoval jako po másle. Ironií osudu přitom Fassbender za život vlastnil jediné auto a na dráze zápasil v zimě...

Top Gear
Autor: BBC Top Gear

01) Rowan Atkinson

Zřejmě nejvíce šokantním objevem Top Gearu však nebyl žádný akční hrdina či sportovní rekordman(ka), nýbrž někdo z komediálních vod. Rowan Atkinson držel po dlouhou dobu absolutní rekord a překonal jej – ironicky – až Matt LeBlanc čili Joey z Přátel, pozdější moderátor nahradivší Clarksonovu éru. Takový je už holt život.

Top Gear
Autor: BBC Top Gear

Top Gear speciál: To nejlepší od A do Z (1/2) začíná v úterý ve 20.15 na Prima COOL.

reklama

reklama