Jedna ukradená atomovka způsobí Velký průšvih!

Mnoho povyku pro ukradenou jadernou bombu v neprávem zapomenuté komedii s Timem Allenem v sobotu od 20:00 na Prima COOL. V komedii, která omylem předpověděla útoky na newyorské obchodní centrum 11. září 2001.
Tohle bude... Velký průšvih
Tohle bude... Velký průšvih
archiv Prima COOL

Máte-li rádi ujeté komedie, pak nečtete dále, vymažte si z hlavy náš titulek a jednoduše nalaďte Primu COOL v sobotu večer po osmé.

Komediální Velký průšvih totiž – navzdory hvězdnému obsazení čítajícímu Tima Allena (Kutil Tim), Rene Russo, Stanley Tucciho, Toma Sizemora a tuny dalších cenami ověnčených matadorů, to celé v režii Barryho Sonnerfielda, který vytvořil i Muže v černém – nejlépe funguje, nevíte-li o tom vůbec nic!

Ještě furt jste tady??

No tak fajn, něco málo si o tomhle zapomenutém klenotu povíme… Ale můžete za to vy!

Velký průšvih - upoutávka 30s

Ačkoliv Velký průšvih začíná ukázkami tragikomediálního života bývalého novináře hraného Timem Allenem a působí tak ponejvíce jako rodinná zábava plná vztahů, trapasů a mudrování, velmi rychle se z filmu vyvine cosi docela zvláštnějšího...

Občasné ukázky dvojice tlustých agentů FBI, kteří na pozadí Timových peripetií cosi hledají v Miami, nemluvě o upocených ruských mafiánech plánujících cosi dalšího, okatě naznačují přítomnost docela jiné story.

Od třetí čtvrtiny se tak namísto tklivého finiše a nalezení lásky dočkáme odhalení, že všem postavám hrozí smrt ukradenou atomovou bombou, a Tim tak musí spolu s ostatními vykutit, jak teroristický plán zmařit.

Vzdor solidnímu 70% hodnocení je však skvěle gradující Velký průšvih prakticky úplně neznámý. Důvod je prozaický – filmaři snímek natočili v průběhu roku 2001, plány na velký hit podzimu toho roku jim však nečekaně zmařily jisté útoky z 11. září.

Po nich nikdo neměl příliš náladu na film, který končí detonací atomové bomby v Miami...

Zoe Deschanel ve filmu Velký průšvih
Zoe Deschanel ve filmu Velký průšvih
image.toutlecine.com

A právě proto je Velký průšvih pekelným klenotem – zvláště kdybyste nás poslechli a nečetli dále!

Jako stroj času vás navíc vrátí do dávné minulosti dvanáct let nazpět, díky čemuž obsahuje i takové poklady jako mladou, náctiletou Zoe Deschanel ve vedlejší roli!

Zjistěte, co dalšího jsme vám nestihli vyslepičit, v sobotu večer na COOLu!

 (lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama