Jedna ukradená atomovka způsobí Velký průšvih!

Mnoho povyku pro ukradenou jadernou bombu v neprávem zapomenuté komedii s Timem Allenem v sobotu od 20:00 na Prima COOL. V komedii, která omylem předpověděla útoky na newyorské obchodní centrum 11. září 2001.
Tohle bude... Velký průšvih
Tohle bude... Velký průšvih
archiv Prima COOL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máte-li rádi ujeté komedie, pak nečtete dále, vymažte si z hlavy náš titulek a jednoduše nalaďte Primu COOL v sobotu večer po osmé.

Komediální Velký průšvih totiž – navzdory hvězdnému obsazení čítajícímu Tima Allena (Kutil Tim), Rene Russo, Stanley Tucciho, Toma Sizemora a tuny dalších cenami ověnčených matadorů, to celé v režii Barryho Sonnerfielda, který vytvořil i Muže v černém – nejlépe funguje, nevíte-li o tom vůbec nic!

Ještě furt jste tady??

No tak fajn, něco málo si o tomhle zapomenutém klenotu povíme… Ale můžete za to vy!

Velký průšvih - upoutávka 30s

Ačkoliv Velký průšvih začíná ukázkami tragikomediálního života bývalého novináře hraného Timem Allenem a působí tak ponejvíce jako rodinná zábava plná vztahů, trapasů a mudrování, velmi rychle se z filmu vyvine cosi docela zvláštnějšího...

Občasné ukázky dvojice tlustých agentů FBI, kteří na pozadí Timových peripetií cosi hledají v Miami, nemluvě o upocených ruských mafiánech plánujících cosi dalšího, okatě naznačují přítomnost docela jiné story.

Od třetí čtvrtiny se tak namísto tklivého finiše a nalezení lásky dočkáme odhalení, že všem postavám hrozí smrt ukradenou atomovou bombou, a Tim tak musí spolu s ostatními vykutit, jak teroristický plán zmařit.

Vzdor solidnímu 70% hodnocení je však skvěle gradující Velký průšvih prakticky úplně neznámý. Důvod je prozaický – filmaři snímek natočili v průběhu roku 2001, plány na velký hit podzimu toho roku jim však nečekaně zmařily jisté útoky z 11. září.

Po nich nikdo neměl příliš náladu na film, který končí detonací atomové bomby v Miami...

Zoe Deschanel ve filmu Velký průšvih
Autor: image.toutlecine.com Zoe Deschanel ve filmu Velký průšvih

A právě proto je Velký průšvih pekelným klenotem – zvláště kdybyste nás poslechli a nečetli dále!

Jako stroj času vás navíc vrátí do dávné minulosti dvanáct let nazpět, díky čemuž obsahuje i takové poklady jako mladou, náctiletou Zoe Deschanel ve vedlejší roli!

Zjistěte, co dalšího jsme vám nestihli vyslepičit, v sobotu večer na COOLu!

 (lol)

Reklama
Reklama