Když se celebrity dají na dráhu zločinu

Kombinace ozbrojené loupeže a latexové masky celebrit může snadno skončit neplánovanou komedií.
Samotná maska z vás superhrdinu neudělá!
Samotná maska z vás superhrdinu neudělá!
bradkozlek.com

reklama

Kdo v úterý večer na Prima COOL dokouká zápolení Ligy mistrů, může se ve 23.50 promptně přesunout k pozdně noční vyvražďovačce jménem Řezník...

V té si skupinu teenagerů kempující v lesích podá titulní vrahoun, jenž na hlavě nosí masku prezidenta Ronalda Reagana. Fiktivní záporák ale rozhodně není sám, koho napadlo při zločinech nosit masky celebrit.

Vyhrabali jsme pro vás několik dalších, a tentokrát už skutečných zloduchů, kteří ukazují, jak by to vypadalo, kdyby se Iron Man nebo Hulk dali na dráhu zločinu.

 

Einsteinova nejnovější teorie si vyžádala vskutku netradiční experiment

Einstein byl naposledy zpozorován, jak s lupem ujíždí z floridské pobočky banky Wells Fargo. Těšíme se na závěry jeho studie.
Autor: mirror.co.uk Einstein byl naposledy zpozorován, jak s lupem ujíždí z floridské pobočky banky Wells Fargo. Těšíme se na závěry jeho studie.

Nejnovější film s Hulkem trhá jak rekordy, tak i bezpečnostní překážky

Pistolí ozbrojený zloděj na záběrech přepadení newyorské banky.
Autor: mirror.co.uk Pistolí ozbrojený zloděj na záběrech přepadení newyorské banky.

 

Když loupeží komiksoví superhrdinové, stranou nezůstanou ani komiksoví padouši

Zločinec, který se rozhodl neponechat loupežná přepadení jenom v rukách postav Marvelu, svou troškou do tématu přispěl v kalifornském Carlsbadu, partnerském městě Karlových Varů.
Autor: mirror.co.uk Zločinec, který se rozhodl neponechat loupežná přepadení jenom v rukách postav Marvelu, svou troškou do tématu přispěl v kalifornském Carlsbadu, partnerském městě Karlových Varů.

 

Richard Nixon poté, co příliš dlouho sledoval své fiktivní já ve Futuramě

Hned dvě kalifornské banky svou přítomností poctil bývalý americký prezident, k nelibě ochranky zároveň i třímající střelnou zbraň.
Autor: mirror.co.uk Hned dvě kalifornské banky svou přítomností poctil bývalý americký prezident, k nelibě ochranky zároveň i třímající střelnou zbraň.

 

Americká ministryně zahraniční Hillary Clinton látá rozpočtové díry ve svém rezortu

Nikdy nechycený zločinec na záběrech z banky v americké Virginii.
Autor: mirror.co.uk Nikdy nechycený zločinec na záběrech z banky v americké Virginii.

 

Tony Stark ve svém bouřlivém období

Navzdory oslnivému metalickému úsměvu (a palné zbraní) musel Iron Man tuto floridskou banku opustit s prázdnou, na přepážce totiž měli minimum peněz v hotovosti.
Autor: mirror.co.uk Navzdory oslnivému metalickému úsměvu (a palné zbraní) musel Iron Man tuto floridskou banku opustit s prázdnou, na přepážce totiž měli minimum peněz v hotovosti.

(lol)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!