Masakrózní COOL narozky! Co pro vás máme?

1. dubna slavíme čtvrté narozeniny a budeme slavit celý velikonoční víkend! Čekají vás slavné filmy Quentina Tarantina včetně megapremiéry Hanebných panchartů, pár bastardích příběhů i slavný Star Trek. Podívejte se na exkluzivní narozeninový sestřih se 4 zásadními seriály!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dexter - svíčka ke 4. narozkám

reklama

V pátek 29. 3. odpálí narozeninový mejdan ve 22.15 COOLtovní Pulp Fiction: Historky z podsvětí a hned po třech slavných krvavých povídkách se novomanželům v thrilleru Žár mládí promění hnízdečko lásky v děsivé doupě s nechutně vitálními důchodci okolo.

V sobotu 30. 3. nastoupíme ve 20.00 do Taxi 4 a prosvištíme neuvěřitelnými situacemi, v nichž se budou vtípky hlavních hrdinů mísit s akčními honičkami. Od 22.05 ale roztažené koutky do stran strnou. Obrazovku zaplní Bastradi 2 – pokračování kontroverzní sondy do podivných vztahů v jedné české škole a okolí.

COOLozeninový flashback:
Jak jsme přišli na Teorii velkého třesku
Pět důvodů, proč Simpsonovi změnili komedii
Temné začátky dojemně děsivého Dextera
Jak Star Trek změnil svět
Nedělní večer (31. 3.) zavelí Koule ven! I když bude v této sportovní komedii od 20.00 testosteronu víc než dost, půjde hlavně o tenis (ano, T je na začátku :)), jednoho bláznivého týpka a partu středoškoláků. Antuka se pak od 22.05 opět promění v prašné české maloměsto a zatuchlé chodby školy, a dokonce i ve vězení. V televizní premiéře se představí Bastardi 3. Příběh učitele Majera, nevychovaných syčáků i zkorumpovaného prostředí dospělých odhalí šokující pohled na tvrdou realitu dnešní doby.

Narozeninové slavení vyvrcholí na apríla. Od 1. 4. se každý všední den od 17.35 můžou všichni fanoušci sci-fi žánru a kultovních seriálů proletět nestárnoucí vesmírnou lodí Voyager. Nastoupit do ní a proletět se vesmírem budete moct v seriálu Star Trek: Vesmírná loď Voyager.

Hlavní dárek na vás ale čeká v pondělí večer ve 21.50. V české televizní premiéře totiž odvysíláme kultovní film Quentina Tarantina Hanebný pancharti!

Brad Pitt s pečlivě zastřiženým knírkem v něm povede americké komando na pološílenou misi za nepřátelské německé linie. Plán je zasadit nepříteli tvrdou ránu, zvrátit průběh druhé světové války a možná ji celou převrátit na hlavu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

COOL - narozeninové filmy

Před tím, než se režisér Quentin Tarantino pustil do příprav Nespoutaného Djanga, natočil dlouho slibovaný dobrodružný popkulturní klenot. Kdyby vznikli v 90. letech, mohli být Hanebný pancharti plní akčních legend od Schwarzeneggera po Stallona. Takřka k nepoznání proměněný Brad Pitt s těžkým jižanským přízvukem je ale něco mnohem lepšího.

„Tarantinových Tucet špinavců“ funguje také jako typická, zábavně ukecaná komedie. Hlavní atrakcí ovšem zůstává spojení válečného filmu s westernovou stylizací. Roli jednoho z panchartů si očividně užívá hororový režisér Eli Roth (Hostel), jako britský důstojník na sebe poprvé výrazně upozorňuje skvělý Michael Fassbender a Christoph Waltz dostal za roli nacistického lovce židů Oscara. Hanebný pancharti jsou stoprocentní Tarantino.

reklama

reklama