Páteční COOL: Profesionál i Zrůdobijec

Páteční COOL nejde pro ránu daleko. Premiéra francouzského seriálu i pravidelný hororový zářez začínají na Prima COOL ve 20.15.
Seriál Profesionál sledujte každý pátek od 20:15 na Prima COOL
Seriál Profesionál sledujte každý pátek od 20:15 na Prima COOL
moviecovers.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na finále pracovního týdne si dáme i finále francouzského akčního seroše Profesionál, a jako třešničku večera maniakální Jack Brooks: Zrůdobijec

Večer začne ve 20.15 premiérovým pátým dílem Profesionála, v němž si Vincent najde práci v marseilleských docích.

Snaží se snad vydělat si poslední drobné na svůj pohřeb? Nikoliv, cílem je zde odhalit nelegální obchod s uprchlíky. Noblesní cíl se ale náležitě podělá poté, co je odhalen a ve rvačce zabíjí jednoho z místních dělníků-zloduchů.

Zápletka pokračuje ve 21.30 epizodou číslo šest, v níž Vincentovi policie nepříjemně dýchá na záda, jeho vlastní rodina je vykolejená odhalením jeho neléčitelné nemoci, která se pomalu zhoršuje a celkově se všechno šine rovnou do míst, kam slunce nesvítí.

Epizoda 6 je však zároveň koncem 1. řady seriálu, můžete na to proto vzít jed, že věci naberou strmou tendenci.

Profesionál - upoutávka 30s

Hned po finále francouzského hrdiny vás pak od 22.50 čeká ujetá hororově-komediální jednohubka Jack Brooks: Zrůdobijec. V tom dojde na heroický zápas instalatéra, který ve svém známém učiteli chemie probudí démonické zlo...

Zní to jako hrozná konina, ale právě tou chce Jack Brooks být nejvíce! Břitká blbůstka je totiž čímsi mezi Buffy: Přemožitelkou upírů s obdobnou Fakultou.

Maniakální roli posedlého učitele zde navíc zastává Robrt Englund alias tvář Freddyho Kruegera z Noční můry z Eml Street!

 

(lol)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama