Pondělí plné dobrot a premiér na COOLu

COOL v pondělí naservíruje golema v Grimmovi i jednu brutalitní reality show.
Hannibal a jeho hostina
Hannibal a jeho hostina
highdefdigest.com

reklama

Premiérovský večírek ve 20.15 nakopne zbrusu nový díl Grimma s názvem Ochránce z dávných dob, v němž do Portlandu zavírá starý dobrý kamarád Golem!

Už od počátku jsou známky jeho přítomnosti varovné – Nick a Hank totiž narazí na případ mrtvého wesena, který podle všeho zemřel udušením hlínou.

Promptně se ukáže, že prastarého židovského robota vyvolala šikanovaná manželka mrtvého wesena, jenže uklidnit povolaného golema nebude žádná hlína...

Grimm IV (4) - dnes
Grimm IV (4) - dnes

 

Od 21.25 program svižně naváže epizodou páté řady Teorie velkého třesku, která rozebírá restart vztahových peripetií Leonarda a Penny.

Leonard totiž intenzivně uvažuje, že Penny opět pozve na rande – a když koumák jako Leonard uvažuje, budou se bořit stěny reality...

Kolem desáté se bude hodit něco zdlábnout. Na pomoc proto přispěchá nová epizoda sériového kuchaře Hannibala!

Hannibal II (4) - upoutávka dnes

Díl jménem Takiawase (po jisté japonské zeleninové příloze...) na jedné frontě ukáže zjištění Dr. Chiltona, že Hannibal s Grahamem nebetyčně manipuloval. Rozhodne se však ponechat si zjištění pro sebe a Hannibalovi ho sdělit jen tak, mezi řečí. Což pro ně určitě dopadne příjemně. Nebo alespoň chutně.

Crawfordův tým mezitím na druhé frontě řeší nového netradičního „vraha“. Své oběti totiž nezabíjí, alespoň ne doslova. "Pouze" jim provede brutální lobotomii a nechá je "bez duše" bloudit lesy, dokud nezemřou "přirozeně". Taky mňamka.

Hannibal II (4) - upoutávka dnes noc

A aby to celé mělo patřičný dojezd, můžete se dodělat mixem katastrofického filmu a reality show Hurikán z roku 2001.

Děj popisuje trampoty účastníků drsné televizní soutěže, kteří mají po vzoru Kdo přežije setrvat na nehostinném ostrově. Jenže pak se pomatený producent rozhodne, že vyšroubuje sledovanost ještě výš a na ostrov pošle rovněž vraždící žoldáky!

Takže užijte pondělek na COOLu, kamarádi!

reklama

reklama