Druhá série Zaklínače se bude natáčet i v České republice

Geralt z Rivie navštíví ve 2. sérii Zaklínače i Českou republiku.
Zaklínač
Zaklínač
Sean Daniel Company

reklama

Ještě než na jaře 2021 dorazí 2. série Zaklínače, uvidíme nejspíš i samostatný animovaný film. Kromě toho je pak novinkou také změna lokací, kde se seriál natáčí. Zatímco 1. série se točila v Maďarsku, v Polsku a na Kanárských ostrovech, tentokrát se tvůrci vydají jinam. Primárními lokacemi mají být Londýn a skotský ostrov Skye, veškeré "slovanské" scény se pak natočí na Slovensku a v České republice.

Charles Dance jako Tywin Lannister ve Hře o trůny
Autor: HBO Charles Dance jako Tywin Lannister ve Hře o trůny

Kdo by se tedy mohl vydat přímo k nám? Kromě Henryho Cavilla (Geralt), Anyy Chalotry (Yennefer), Freyy Allan (Ciri) nebo Anny Shaffer (Triss) přichází v úvahu i pár nováčků. Nikdo to zatím oficiálně nepotvrdil, spekulace však mluví o tom, že se ve 2. sérii objeví hned dvě hvězdy Hry o trůny – Charles Dance (Tywin Lannister) a Kristopher Hivju (Tormund).

Kristofer Hivju jako Tormund ve Hře o trůny
Autor: HBO Kristofer Hivju jako Tormund ve Hře o trůny

Dance samozřejmě namluvil Emhyra var Emreise (vládce Nilfgaardské říše) v herním Zaklínači, takže není potřeba spekulovat o tom, koho by si mohl zahrát. Hivju by potom pasoval třeba na zakletého šlechtice Nivellena, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. A jestli některý z nich vyrazí i přímo do České republiky!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama