Seriálový Zaklínač: Roli Vesemira už odmítli dva slavní herci

Druhá série úspěšného seriálu ulovila nové zaklínače a snaží se najít Vesemira.
Seriál Zaklínač a Vesemir
Seriál Zaklínač a Vesemir
Sean Daniel Company/CD Projekt RED

Není žádným tajemstvím, že seriálový Zaklínač bude pokračovat. Jeho hlavní scenáristka Lauren S. Hissrich kdysi mluvila o tom, že má plány na sedm sérií, teď se však (samozřejmě) všichni soustředí hlavně na tu druhou. O čem přesně bude? To se zatím drží pod pokličkou. Obsazování nových rolí je ale v plném proudu a důležitými přírůstky budou další zaklínači.

Jak určitě víte, v knižní předloze je kromě Geralta důležitý i jeho mentor Vesemir a dalšími zaklínači jsou Eskel, Lambert a Coen. Eskel podle všeho ve druhé sérii nebude. S ostatními pány se však počítá a už dokonce víme, že si Lamberta zahraje Paul Bullion (Billy Kitchern z Peaky Blinders) a Coena Yasen Atour (Jacob z nového Ben Hura). Nejvíc otazníků tak visí kolem Vesemira, při jehož shánění mají tvůrci docela smůlu.

Mark Hamill jako Luke Skywalker ve Star Wars?
Autor: Lucasfilm Mark Hamill jako Luke Skywalker ve Star Wars?

Zákulisní informace hovoří o tom, že byla role nabídnuta Madsu Mikkelsenovi (seriálový Hannibal) a Michaelu Keatonovi (Batman z filmů Tima Burtona), oba ji však odmítli. Momentálně se tedy přešlo ke třetímu kandidátovi, jímž není nikdo jiný než Mark Hamill (Luke Skywalker ze Star Wars).

Hamill je pochopitelně fanouškovským favoritem na roli Vesemira. Momentálně tak existuje reálná šance, že se jím opravdu stane, což by určitě potěšilo alespoň půlku internetu!

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama