Jak by vypadali Živí mrtví v Simpsonech? Koukejte!

Rick a jeho partička a la Springfield.
Živí mrtví Simpsonized 960
Živí mrtví Simpsonized 960
wired.com

reklama

Je to už skoro tradice – sotva se nějaké hrané dílko uchytí v popkultuře, co nevidět je promptně přetaveno do světa žluté rodinky.

Jak se simpsonizace udála osazenstvu Živých mrtvých?

Za všechno může kreslíř Adrien Noterdaem, který už v minulosti "sipsonizoval" postavy ze seriálu Breaking Bad a nyní něco podobného realizoval k příležitosti amerického Halloweenu pro magazín Wired.

Na paškál si vzal i postavy ze třetí série, z obrázků tak dýchají mírné spoilery. Adrien je rovněž fanouškem původního komiksu. "Je to jeden z nejlepších komiksů, které jsem kdy četl – mnohokrát mě zcela šokoval," sdělil Noterdaem pro Wired.

Při kreslení si Noterdaem vypomohl malou dávkou archetypů ze Simpsonů. Carla říznul trochou Barta, špatně však nevypadají ani Rick, Glenn a Maggie a další. Jediný, koho nakreslil před prací pro Wired, je Daryl. Nejlépe se mu prý čmáral hlavní parchant třetí řady Guvernér. A pozorní diváci na obrázcích najdou i pomrknutí na Futuramu...Živí mrtví simpsonized - Guvernér Foto: wired.com

Jak obstojí srovnání Adrienových výtvorů se seriálovou předlohou, čekujte v Živých mrtvých každé pondělí ve 21:55 na Prima COOL.

(lol)

Živí mrtví - komiks

Živí mrtví: poznejte komiksovou předlohu

Průvod zombíků v seriálu Živí mrtví

Živí mrtví od A až po Zombies

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!