6 nejlépe ukrytých vtipů v Simsonových: Kde najdete ďábelská dvojčata?

Všimli jste si všech fórů, které tvůrci Simpsonových důkladně schovali?
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX

reklama

Většinu vtípků Simpsonovi telegrafují široko daleko – i v 29. sérii, která na Prima COOL běží každé pondělí ve 20.50. Pak je tu ovšem i kategorie gagů určených jenom vyvoleným. Vybrali jsme šest právě takových momentek, na jejichž postřehnutí je třeba spešl znalostí… anebo alespoň zapauzování obrazovky.

06) Chudák Dan Quayle

Někteří diváci nemohou moderním Simpsonovým přijít na jméno za jejich utahování si z prezidenta Trumpa – faktem ale je, že si žlutá rodinka z americké politiky utahovala odnepaměti. Vzpomenout můžete na díl, kdy se do Springfieldu přestěhoval George Bush starší – zrovna tak si však seriál se slovy "viceprezident Quayle" a "trapas" vystřelil i z Bushova někdejšího kolegy.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

05) Diplom ze S.H.I.T.

Primitivní humor může působit sofistikovaně – stačí, když jej propašujete do rodinného seriálu. Třeba skrze Apuovu zmínku, že má doktorát z Springfield Heights Institute of Technology neboli SHIT.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

04) Burnsův pozdrav

Všichni víme, že je pan Burns starý jako hnědé uhlí – málokdo ale ví o jednom geniálním důkazu. Burns v původním znění na telefonáty odpovídá slovy "ahoy hoy", které jako ideální telefonní pozdrav doporučil uživatelům již vynálezce telefonu Graham Bell!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

03) Líza práskačka (vlastního seriálu)

Když jde ve Springfieldu do kin film na motivy Itchyho a Scratchyho, nadšená Líza zmíní, že se ve filmu objevily i hlavy "Dustina Hoffmana a Michaela Jacksona". Film prý jejich jména v titulcích neuvedl, ale všichni je poznali podle hlasů. Ve skutečnosti právě tyhle dvě celebrity platily za jediná camea známých umělců, kteří tou dobou v Simpsonových vystoupili pod pseudonymem. Hoffman byl uveden jako Sam Etic, Jackson jako John Jay Smith.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

02) To si Ned nepohlídal

V tomto případě naopak nebude delšího rozepsání potřeba – pozorně si prohlédněte trojici čísel na dresech Roda a Todda. Pokud jste věřící, pokřižujte se. Pokud ne, můžete se přestat smát.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

01) Skinner jako Jean Valjean

Pokud nejste opravdu hodně udělaní do Victora Huga a/nebo muzikálů, nejspíše vám utekl i okamžik, kdy jej číslo 24601 na Skinnerově zajatecké helmě spojí právě s uprchlíkem Jean Valjeanem z Bídníků. Bonusem bylo jemné naznačování, že Skinner nemusí být Skinner – jak později odhalil díl Seržant Skinner a ředitel Skinner, vrchní představitel školství ve Springfieldu není tím, jak koho se vydává – stejně jako Jean Valjean v pozdější části Bídníků!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

29. série Simpsonových běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.50.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!