6 největších úletů slavných celebrit! Je horší marihuana, stalking nebo pobodání konkurenta?

Když někomu přeskočí, je jedno, co je to za člověka...
Úlety slavných celebrit
Úlety slavných celebrit
Youtube

reklama

Snad každému se občas splaší kladiva – jenže když jsou na vás při tom nasměrované kamery, je o ostudu víc než obvykle. Nabízíme vám proto šest největších úletů, které se opravdu staly a můžete nad nimi jen kroutit hlavou...

6) Zkouřený Blade

Wesley Snipes si při natáčení Bladea III rád dopřával marihuany – a to tak moc, že ho kvůli nedostatečným výkonům režisér David S. Goyer začal přesvědčovat, aby přestal. Snipes reagoval naprosto logicky a pokusil se Goyera na place uškrtit.

5) Rozplakaný boxer

Boxer Oliver McCall se v zápase těžké váhy v roce 1994 uprostřed třetího kola rozbrečel jako mimino. Zatímco jej jeho soupeř Lennox Lewis stále řezal do tváře, McCall v návalu existenciální deprese jenom bloudil po ringu jako ztracený Holanďan.

4) Stalkující Catwoman

Herečka Sean Young, kterou znáte jako sexy replikantku z Blade Runnera, nevzala své nepřijetí do role Vicki Vale v prvním Burtonově Batmanovi zrovna nejlépe – pro druhý díl začala obrážet studio v kostýmu Catwoman (!) a stalkovat Tima Burtona tak usilovně, že se navždy dostala do klatby studií. Pro sledování ji žaloval i herec James Woods…

3) Bodající rapper

Jay Z v roce 1999 nejméně dvakrát bodl do břicha producenta Lance Riveru kvůli jeho údajnému kopírování alba Jay Z. Třinácticentimetrová čepel v Riverově břichu se magicky proměnila jenom v tříletou podmínku.

2) Pobouřená tenistka

Martina Hingis neslavně vybouchla v roce 1999 na French Open. Když dle ní rozhodčí udělali chybu, porušila nepsané pravidlo tenisu, přešla na druhou stranu kurtu a vytkla jim to. Diváci se kvůli tomu proti ní obrátili a začali jí hlasitě nadávat za každou chybičku. Hingis si nakonec vzala patnáctiminutovou pauzu, její morálka však byla zlomená a ve finále si jen rezignovaně klekla a zápas vzdala.

1) Bitka na fotbale

Australský fotbalista John Bourke v roce 1985 zešílel tak brutálním způsobem, že se serval s celým hřištem, včetně svých spoluhráčů! Bourke nejprve inzultoval protihráče a po svém vyloučení i rozhodčího. Konfrontace eskalovala, při svém vyprovázení ze hřiště Bourke udeřil i několik členů vlastího týmu, a za hřištěm i jednoho z fanoušků! Holt protinožci!

reklama

reklama