Trump byl jen začátek: 6 největších událostí roku 2016, které byly předpovězeny v Simpsonových!

Žlutá vědma ze Springfieldu opět promluvila!
Simpsonovi
Simpsonovi
FOX
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rok se s rokem sešel a na obrazovkách se za uplynulý kalendář objevilo celkem 22 nových dílů Simpsonových! Ani realita však nespala na vavřínech a v roce 2016 se jala okopírovat od žluté rodinky šest velmi podezřelých příběhů. Zjistěte, jaké další věci právě Simpsonovi zase předpověděli.

6) Cenzura Michelangelova Davida

Michelangeův David je mistrovské dílo – anebo prostě jen chlápek se staženýma kaťatama! Někdejší hlášku ze Simpsonových si vzali trochu moc k srdci loni v létě v Rusku, kde museli organizátoři po všelidovém hlasován zakrýt vystavenou kopii slavné renesanční sochy.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

5) Australské dobrodružství Johnnyho Deppa

OK, není to úplně dokonalá paralela, jistá podobnost mezi Bartovým mezinárodním incidentem v Austrálii a rokem 2016 přesto existuje. Právě loni si totiž obskurním "dobrodružstvím" s nepašovanými psy a pašovaným něčím-jiným u protinožců, jež nakonec vykulminovalo ve veřejnou omluvu nepodobnou té Bartově, prošla i hvězda Pirátů z Karibiku. Vše se sice obešlo bez kopání do zadku, na oplátku se však s Johnnym rozešla jeho žena.

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

4) Westworld

Jistě, původní filmová předloha seriálového hitu Westworld předchází Simpsonovým o víc jak dvě dekády. Jenže původní film Westworld si třeba příliš nepotrpěl na vykreslování sexy robotek – což si simpsonní díl v Bloodbath Gulch již odpustit nemohl!

Westworld/Simpsonovi
Autor: HBO/FOX Westworld/Simpsonovi

3) Trilogie Piškvorky

Epická adventura Piškvorky: X vs. O, jíž Simpsonovi v roce 2010 parodovali absurdní trend vytvářet kolem triviálních (ale zábavných!) her opulentní velkofilmy, se loni dočkala realizace – skrze oznámení, že filmoví producenti plánují natočit TRILOGII velkofilmů podle hry... Tetris.

TETRIS/Simpsonovi
Autor: Dark Pixel/FOX TETRIS/Simpsonovi

2) Nobelova cena Bengta Holmströma

Je tomu sedm let, co Milhouse předpověděl, že Nobelovku za ekonomii vyhraje finský ekonom Bengt Holmström. Rychloposunem o šest let dopředu – Bengt Holström se skutečně stal laureátem Nobelovy ceny za ekonomiku! Počítáme, že Milhouse nyní bude pořádně ve vatě!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

1) Prezident Trump

Zřejmě největší trefou do černého byla ovšem předpověď zvolení Donalda Trumpa za hlavu svobodného světa. Předpověď byla o to bizarnější, že vznikla v době, kdy Trump o možnosti kandidatury vůbec nemluvil – šlo o náhodný vtip, který se jednoduše stal realitou! Na druhou stranu, alespoň nyní již víme, že bude po Trumpovi prezidentkou Líza Simpsonová!

Simpsonovi
Autor: FOX Simpsonovi

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer.

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama