9 nejujetějších vynálezů ze Simpsonových: Znáte Homerův nastřelovací make-up?

Některé již existují, na další stále čekáme.
Simpsons makeup

Oproti Futuramě nejsou Simpsonovi tak ujetí na nejrůznější fiktivní vynálezy, několik nápadů za tři dekády existence seriálu však přesto uvízlo v paměti nejen diváků, ale i skutečných vynálezců! Část nejdivnějších nápadů ze Springfieldu tak již vznikla, další část prozatím bohužel nikoliv – přinášíme přehled vybraného devatera, které realita prostě musí realizovat!

Make-upová brokovnice

Jasně, vypadá to jako mašina na noční můru, ale výsledek by při troše pilování nebyl O TOLIK horší než make-up podstatné části křehkého pohlaví a navrch by svou rychlostí zachraňoval životy!

1
1
FOX

Toaleta lenochů

S neodvratnou degradací standardů se vlastně divíme, že se hybrid křesla a záchodu už dávno v realitě neprodává. Nač však mudrovat, když bychom si ho nejraději koupili také. Tenhle další vedlejší produkt Homerovy krátké vynálezecké kariéry podle nás v budoucnu ještě někde uvidíte!

2
2
FOX

Vytisknutý dort

V roce 2005 byla vidina futuristické Marge, která udělala z fotky dort, doslova pohádková. Jenže dneska je 3D tisk jídla – dortů, pizzy, i baristického obrázku na kávě – už dosažitelný pro každého náročnější kutila a očekává se, že se technologie během dekády či dvou stane stejně rozšířená jako třeba mikrovlnky.

3
3
FOX

Detektor sarkasmu

V případě, že by tuhle mašinu Fink udělal ve verzi pro internet (či rovnou jako aplikaci), jsme si prakticky stoprocentně jistí, že z ní záhy bude virální hit. Samotné nás napadá snad až příliš mnoho lidí, kteří by služby detektoru sarkasmu zajisté ocenili!

4
4
FOX

Extrémně kyselý koncentrát citronu

Festival cukroví je sám o sobě geniální vynález, jenom jedna věcička v jeho springfieldské verzi stojí za pozornost – 77X42 alias megakyselost v ochranném poli! Důvod? Protože při pohledu na Homerovu tvář se nám i po všech těch letech stále sbírají sliny & slzy na tuhle mňamku!

5
5
FOX

Hamburgerové klapky na uši

Kombinovat teplo a jídlo, dvě velmi oblíbené lidské tužby, je doslova sázka na jistotu. Asi tak nepřekvapí, že hamburgerové klapky skutečně vznikly v roce 2013 jako komerční produkt!

6
6
FOX

Tomák

O tomhle jsme už mluvili několikrát. Tomák, kříženec mezi tabákem a rajčetem, v sobě kombinuje to nejlepší z přísunu vitamínů s návykovými látkami. I tentokrát Homer předpověděl budoucnost – rostlina (jenom v jednom exempláři) totiž později křížením skutečně vznikla – dočkala se však likvidace. A my říkáme: Škoda!

7
7
FOX

Simulátor farmaření

Psal se rok 1998, když Simpsonovi předpovídali příchod supersofistikovaných her, které budou sloužit k hraní naprosto všedních činností – jenom ve virtuálním prostředí! Dnešní boom nejrůznějších simulátorů traktorů, kamionů a dalších capin dal jejich vizi za pravdu...

8
8
FOX

Zázračný spinální válec

Jasně, celý tenhle díl si dělal srandu z magických medikálních udělátek pořizovaných přes teleshopping. Jenže "spinální válec", ve skutečnosti popelnice, tu fakticky fungoval! Už jen za tuhle věc si dr. Homer zaslouží Nobelovu cenu za medicínu.

9
9
FOX

Simpsonovi se vám na Prima COOL nabízejí každý podvečer!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama