Evu Burešovou šokoval plyšový delfín Adolfeen v nové talkshow! Kde mám manažerku, dožadovala se

Stanice Prima COOL a hit sociálních médií plyšový maňásek Adolfeen společně natočily zkušební, pilotní díl snad nejšílenější talkshow všech dob – NEČUM NA MĚ SHOW.
Eva Burešová v pilotním díle NEČUM NA MĚ SHOW
Eva Burešová v pilotním díle NEČUM NA MĚ SHOW
Prima COOL

reklama

Adolfeen, za kterým stojí DJ Roxtar aka Dominik Turza, si v něm nebere servítky a svou drzostí a humorem na hraně šokoval svého hosta Evu Burešovou. „V kolik hodin se to vysílá?“ ptala se herečka, když měla odpovědět, jestli zažila v Hudebním divadle Karlín nějaký flirt. Adolfeen totiž pro svůj dotaz použil dost nevybíravá slova. Další nemravné otázky rozhodily hvězdu seriálu Slunečná natolik, že se začala shánět po své manažerce. „Kde je moje manažerka? Chtěla bych se zeptat, jestli jsi věděla, o co jde, když jsem podepisovala, že sem půjdu…“

A tím to rozhodně neskončilo! Plyšový delfín donutil Evu Burešovou také k twerkování nebo beatboxu. Na všechno se můžete podívat v pilotním dílu, po kterém utíkejte přímo na web chcinacool.cz, kde svým hlasováním rozhodnete o dalším osudu show. Hlasování probíhá do neděle 18. dubna a každý den můžete Adolfeenovi jeden hlas. Výsledky pak budou zveřejněny v průběhu pondělí 19. dubna na webu chcinacool.cz a na sociálních sítích Prima COOL.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!