Věštec Vlastík Plamínek a plyšový Adolfeen vyvolávali duchy! Ze záhrobí se ozvala Jolanda i Karel Gott

Stanice Prima COOL a hit sociálních médií plyšový maňásek Adolfeen společně natočily zkušební pilotní díl snad nejšílenější talkshow všech dob – NEČUM NA MĚ SHOW.
Vlastík Plamínek v pilotním díle NEČUM NA MĚ SHOW
Vlastík Plamínek v pilotním díle NEČUM NA MĚ SHOW
Prima COOL

reklama

Adolfeen, za kterým stojí DJ Roxtar (Dominik Turza), do pořadu pozval věštce a numerologa Vlastíka Plamínka, který ve svém odvětví působí už dvacet pět let. Do povědomí se dostal věštěním na televizní obrazovce i písněmi Štěně, Chobotnice nebo Zebra, které se staly populární na internetu.

V Nečum na mě show čelil Vlastík drzým otázkám plyšového delfína Adolfeena, který například vyzvídal, zda se znal se zesnulou věštkyní Jolandou a jestli mezi nimi proběhla třeba líbačka… „Tak to neee. Byla to kolegyně, která se uměla velmi dobře nacítit na vesmír. Měla sice horší rétoriku, ale byla aspoň sranda,“ řekl v pořadu Vlastík Plamínek.

Následně Adolfeen věštce požádal, zda by mohl za pomoci věštecké diskokoule ducha Jolandy vyvolat. „Je tady energie, je tady pozitivní energie,“ začal s vyvoláváním Vlastík. Ze záhrobí se však ozval někdo úplně jiný… Sám mistr Karel Gott! Kartářku Jolandu se podařilo vyvolat až na druhý pokus.

Na všechno se můžete podívat v pilotním dílu, po kterém utíkejte přímo na web chcinacool.cz, kde svým hlasováním rozhodnete o dalším osudu show. Hlasování probíhá do neděle 18. dubna a každý den můžete dát Adolfeenovi jeden hlas. Výsledky pak budou zveřejněny v průběhu pondělí 19. dubna na webu chcinacool.cz a na sociálních sítích Prima COOL.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!