Macaulay Culkin ze Sám doma nás vystraší v 10. sérii American Horror Story

Tvůrce populárního seriálového hitu se podělil o první fotku Macaulayho Culkina v 10. sérii American Horror Story. Jak hvězda Sám doma vyrostla od střetu s mokrými bandity?
Macaulay Culkin Sám doma.
Macaulay Culkin Sám doma.
20th Century Fox

reklama

Tvůrce seriálu American Horror Story Ryan Murphy ukázal na svém Instagramu velký herecký návrat Macaulaye Culkina alias Kevina ze Sám doma. Culkin si v 10. sérii oblíbeného televizního hitu zahraje šílenou roli, v níž ho mimo jiné čeká bláznivá erotická příhoda s Kathy Bates.

Culkin mimochodem před přijetím role vůbec neviděl scénář. Ryan Murphy mu pouze zavolal, aby novou řadu odprezentoval a představil pár postav. Na to měl Culkin odpovědět: „To zní jako role, pro kterou jsem se narodil.“

O samotném ději 10. série se bohužel mnoho neví a samotný Murphy poskytuje jen velmi kusé informace. Příběh zasazený do městečka Provincetown bude silně ovlivněn rozmary počasí a... víc se toho dosud neodhalilo. Dříve uveřejněný plakát s ústy plnými nabroušených tesáků pak fanoušky nutí ke spekulacím, že nás čekají příšery z ranku upírů, mořských víl či variace na slavné Čelisti Stevena Spielberga. Celá zápletka ale zřejmě nepůjde poskládat až do první upoutávky.

Jisté je jen to, že se v hereckých rolích kromě Culkina objeví Murphyho oblíbenci Sarah Paulson, Kathy Bates, Billie Lourd a také Evan Peters, jehož samozřejmě znáte z role rychlonohého Quicksilvera ze série X-Men a z marvelovského seriálu WandaVision.

reklama

reklama