Autosalon má novou tvář. Ve čtvrtečním díle ji posvětí Superšéf

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte na Prima COOL vytuněný Autosalon již tento čtvrtek ve 20.15!
Zdeněk Pohlreich v pořadu Autosalon.tv
Zdeněk Pohlreich v pořadu Autosalon.tv
Autosalon.tv

reklama

Pozor! Televizní Autosalon slovy automobilového žargonu „prodělal facelift“. Zaprvé se nově jmenuje jako web, to znamená Autosalon.tv, a za druhé se můžete těšit na jeho novou, výrazně modernější grafiku. Chtěli jsme trochu omladit i moderátory, jak se to povedlo, uvidíte sami. Poprvé se pořad v novém ukáže právě tento čtvrtek 20. února ve 20.15 na Prima COOL.

Aby toho nebylo málo, můžete se těšit na zajímavého hosta, který se přišel expertům z Autosalonu podívat takříkajíc do kuchyně. Nedivte se, když při testu modernizovaného Lexusu RX občas z úst Honzy Říhy uslyšíte kultovní hlášku: „Ano, šéfe!“

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Autosalon.tv (8) - upoutávka

Osmý díl letošního Autosalonu má podtitul: Ach ta technika! Nepřekvapí tedy, že se Radek Vrtal při testu nového Peugeotu 208 zaměřil zejména na vychytávky nové generace malého bestselleru. Jde například o 3D přístroje, které zatím žádný z konkurentů nenabízí.

Nejvíc moderní techniky má v útrobách testovaného auta Tereza. Asi od ní ale neočekáváte technické školení. Na novém Audi A6 allroad quattro se zaměřila zejména na techniku, která má pomáhat a sloužit řidiči. Nebo spíš řidičce. A v praxi. Tedy za volantem.

To František se do technických ilustrací a formulí ponoří o něco hlouběji. Však také dostal na test lahůdku – Mazdu 3 s novým motorem Skyactiv-X, který kombinuje výhody motoru zážehového a vznětového. Ač polyká benzin, jeho technika se zčásti shoduje s motory na naftu.

Zdeněk Pohlreich v pořadu Autosalon.tv

ROZHOVOR: Superšéf Zdeněk Pohlreich navštívil Autosalon.tv! Jaký testovací vůz projel?

Expert Pepa se pokusí všem divákům vysvětlit zásadní rozdíly mezi inovovaným Volkswagenem Transporter a Multivan. A nebude to jen o technice, ale také o pohodlí posádky nebo možnosti přepravovat nejrůznější náklad.

Další várku vychytávek připraví rubrika Auto news, diváci se mohou těšit i bonusy z webu www.autosalon.tv. Například se tam dočtou, jak jezdí o poznání obyčejnější, ale také levnější a prodávanější Peugeot 208, než je ten vyšperkovaný krasavec z televize.

Premiérové díly pořadu Autosalon.tv běží na Prima COOL každý čtvrtek ve 20.15. Reprízu pak můžete chytit vždy v sobotu v 8.35 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!