Bizarní. Karlos Vémola v trabantu přiznal sexy moderátorkám krádeže benzínu i řízení bez papírů

Nový pořad Prima COOL Bábovky a plechovky překvapuje čím dál víc. Moderátorky Tereza Tobiášová a Marie Stará odzbrojí ostrovtipem a své hvězdné hosty za pomoci chytrého humoru dostanou do situací, o nichž nevěřili, že je zažijí. Při natáčení prvního dílu nové primácké autorevue posadily Karlose Vémolu do trabantu a připravily mu pořádnou jízdu, během které jim zápasník práskl i to, co nechtěl…
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bábovky a plechovky: Karel Vémola v trabantu

reklama

Dokážete si představit Karlose Vémolu v trabantu? Nerad, ale sedl do něj. A přestože jeho vozový park je plný bouráků chytřejších než… Prostě hodně chytrých aut, trabant hravě nastartoval. Nebylo to totiž jeho poprvé. Jako malý kluk se ho něco nařídil!

Čtete správně. Karlos uměl řídit dříve než dělit dvouciferně. „Jako malej kluk jsem jezdil v trabantu. Neměli jsme jako kluci papíry, tak jsme lítali, v čem se dalo. Ve dvanácti jsem začal jezdit autem a ve třinácti z toho byl průser. Jednou jsme zaspali s kámošem do školy, tak jsme se odvezli autem. Jeho maminka byla taková, nechci říct, hloupá, ale hodná a raději zavolala do školy řediteli, jestli jsme dojeli v pořádku, že jsme jeli dost rychle. Ředitel jí řekl, že už jsme dva týdny ve škole nebyli, takže bůhví, kam tím autem jezdíme,“ prozradil, jak sbíral první zkušenosti s řízením. „Jednou nás v trabantu bylo dvanáct a ještě tři bicykly. Ta kola se dovnitř nevešla, tak jsme měli jedno na střeše a dvě jsme drželi z okýnka podél,“ vzpomínal na divokou pubertu Vémola.

Bábovky a plechovky
Autor: archiv Prima COOL Bábovky a plechovky

Moderátorce Marii navíc přiznal, jak si „vydělával“ na benzín. „Neměli jsme na benzín, trabant jezdil na techničák, na ředidlo, na všechno. Nemohl jsem říct máti, aby mi dala na benzín. Pak jsem měl škodovku a ve starých škodovkách byla výpusť od nádrže dole na šroub. A já měl umyvadlo s hadicí, zalezl jsem pod auta, vyšrouboval jsem špunt, vypustil jsem to do umyvadla a dotankoval do svého. Měl jsem věčně plnou. A lidi ráno, když startovali, nadávali, že nemají benzín. Pak jsem musel hledat jiný místa, kde jsem to kradl,“ přiznal bez skrupulí Vémola.

Vémola se evidentně jen tak něčeho nebojí. Jeden strach přiznal. „Strach ze zvířat samozřejmě přirozeně mám, ale statisticky víc manželek zabilo své manžele než lvice svoje pány,“ pobavil Vémola, který má doma malou zoo. Chová lva, žraloka, krokodýla a nově i opičku.

Bábovky a plechovky už od 6. října, každý čtvrtek ve 21:45 na Prima COOL.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!