Cesta kolem světa: Pavlásek strávil celý týden tréninkem Muay Thai

Lukáš Pavlásek se vrhnul na jeden z nejtvrdších bojových sportů.
Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem
Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem
Prima COOL

reklama

Lukáš Pavlásek se na cestách nebál ničeho a do všeho šel po hlavě. V thajském městě Pattaya podstoupil komik náročný trénink, jehož cílem byla příprava na souboj v ringu. „Uprostřed ničeho se nachází tréninkový kemp Kombat Group. Tady bude Lukáš trénovat celý následující týden jeden z nejtvrdších bojových sportů vůbec, Muay Thai,“ smál se Ondřej Sokol, kterého naopak čekala dovolená v luxusním ubytování.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lukáš Pavlásek strávil celý týden tréninkem Muay Thai

„Za pár dnů vylezu jako korba,“ prohlašoval hrdinně Lukáš Pavlásek. Po týdnu tréninku volal svému spolucestovateli. „Co? Nejsem ožralej, ale přetrénovanej. Je to hodně náročný. Vstávali jsme v pět, hned potom běh, rozcvička, na snídani jen ovoce, pak zase trénink do oběda, pak bez oběda, zase drsnej trénink a večer zápas. Takhle to šlo celej týden, den co den. Večer jsem nevěděl, jak si lehnout. Čtvrtej den jsem dokonce spal vestoje, jak mě bolelo tělo. Jsou totiž povolený údery loktama a kolenama. Kromě suspenzorů, chrániče zubů a rukavic se nepoužívají žádný jiný chrániče a k zápasu se nastupuje bosky.“ Ač se během zápasu Lukáš Pavlásek opravdu snažil, jeho soupeř ho poslal k zemi.

Cestu kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem sledujte na Prima COOL každé pondělí ve 20.15.

reklama

reklama