Cooltovní dubnové čtvrtky na Prima COOL: Chuck Norris míří do Vietnamu

Staromilské akčňáky vám každý čtvrtek v dubnu připomenou dětství!
Nezvěstní v boji
Nezvěstní v boji
MGM

reklama

Čtvrteční akční béčka se i v dubnu ponesou v klasickém duchu – krom Dolfiho Lundgrena a dvojrole JCVD se můžete těšit především na legendární mise Chucka Norrise do vietnamské džungle.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima COOL - COOLtovní movie (duben)

Přímý kontakt

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 4. dubna ve 22.25

Měsíc nakopneme severskou čelistí Dolpha Lundgrena, který se jako bývalý mariňák vydá na volnou dráhu a dostane za úkol osvobodit americkou rukojmí z věznění šíleného válečného zločince. Aby to však nebylo tak snadné, velmi brzy se ukáže, že jeho mise byla past – a Dolfi se ocitne mezi dvěma ohni. Po krku mu jdou jak jeho oponenti, tak i původní zaměstnavatelé. Kdyby to ale skončilo funusem hlavního hrdiny, vězte, že by se film mezi cooltovní movies nedostal!

Přímý kontakt
Autor: Lionsgate Přímý kontakt

Nezvěstní v boji

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 11. dubna ve 22.25

Týden nato dorazí legendární Chuck Norris v jednom ze svých nejlepších bijáků. Snímek Nezvěstní v boji si bere na paškál obligátní záchranu "zapomenutých" válečných zajatců z Vietnamu, kterou si v 80. letech museli odkroutit všichni hrdinové akčních filmů. Chuck přitom nejlépe připomene, že on rozhodně nezapomíná – a notně se přitom inspiruje dvojkou Ramba. Akorát s tím rozdílem, že v jeho arzenálu rozhodně nebude místo pro trapný luk!

Nezvěstní v boji
Autor: MGM Nezvěstní v boji

Nezvěstní v boji 2

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 18. dubna ve 22.25

Pro velký úspěch natočil Chuck rok nato pokračování filmu, a možná vám při tom trochu poplete hlavy – jedná se totiž o jakýsi prequel jedničky a Chuck tu sám začíná jako zajatec! Podaří se mu samozřejmě uniknout a rozhodne se následně vrátit se pro své stále vězněné bratry. Podruhé sice stejný recept nefunguje tak dobře jako v prvním případě, pořád jsou tu ale přítomné všechny velké kvality osmdesátkové akce – od velkých kvérů po ještě větší koule!

Nezvěstní v boji 2
Autor: MGM Nezvěstní v boji 2

Maximální riziko

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 24. dubna ve 22.25

Konečně ve finále měsíce si s JCVD budete moct prožít Maximální riziko. Náš slavný belgický atlet a performer roznožek se tu představí ve své oblíbené dvojroli – jednou jako hodný francouzský polda, podruhé jako zlý ruský mafioso. Oba jsou totiž dvojčaty, která byla rozdělena po porodu, o to výbušnější ale bude jejich nečekané setkání!

Maximální riziko
Autor: Columbia Pictures Maximální riziko

reklama

reklama