Děsivé červnové pátky na Prima COOL: Hydra vs. Monstrum z hlubin

Béčkové horory se na vás třesou víc než jejich hrdinové!
Vražedné jezero
Vražedné jezero
Active Entertainment

reklama

Tajemství loňského léta si už nepamatujeme, pomalu je ale čas vybudovat s pátečními béčkovými horory tajemství léta letošního! Pomůžou v tom vražední žraloci i monstra z dávné prehistorie. 

Vražedné jezero

Na COOLu poběží: v pátek 7. června od 22.15

Léto je na spadnutí, a tak si v úvodu měsíce dáme koupačku ve Vražedném jezeru. To nám ukáže skutečný příběh o tom, kterak se parta žraloků usídlila ve sladkovodním toku a začala anihilovat jeho lidské osadníky (a když píšeme "skutečný", myslíme  tím samozřejmě "zcela smyšlený"). Uvážíme-li však, že tentokrát proti žralokům bojuje nejspíš parta chovanců z ústavu pro duševně choré, zábava je na spadnutí. Nenechte se tedy rušit absurditou zápletky a vychutnejte si ideální páteční vyvražďovačku prosycenou utrpením i hláškami.

Vražedné jezero
Autor: Active Entertainment Vražedné jezero

V pařátech smrti

Na COOLu poběží: v pátek 14. června od 22.15

O týden později se pro změnu ocitneme V pařátech smrti. V těch se doslova zasekne parta někdejších středoškoláků, kteří si vyrazí do hor připomenout si kalby jako za starých časů. Jak už to ale při podobném veselí chodí, neúmyslně srazí důchodkyni! Namísto Tajemství loňského léta kráčí biják po odlišném druhu inspirace, totiž hororu Stáhni mě do pekla – onou přejetou je totiž samozřejmě cikánská kouzelnice, která své vrahy s posledním výdechem prokleje. Stále však jde o film z produkce Syfy, kletba tak na sebe záhy vezme podobu... obřího ptáka, který začne všem trhat hlavy a končetiny. Zkrátka ideální snímek na páteční zábavu!

V pařátech smrti
Autor: ProdigyMovies V pařátech smrti

Hydra: Krvelačná bestie 

Na COOLu poběží: v pátek 21. června od 22.15

Do fascinujícího světa oživených antických mýtů se podíváme hned další pátek. V Hydře bude smrt a zkázu dštít titulní starořecká potvora, kterou objevila parta vykradačů hrobů. Namísto Nobelovy ceny za kopání do země si však většina z nich vysloužila pouze vlastní smrt. Jediná (krásná!) přeživší archeoložka tak musí potvoru sprovodit ze světa pouze s pomocí několika náhodných turistů. Jinými slovy, čeká vás příběh, který se vám na letní dovolené na Jadranu skoro může vyplnit!

Hydra
Autor: Cinetel Films Hydra

Monstrum z hlubin

Na COOLu poběží: v pátek 28. června od 22.15

Naše hororové pátky pak zakončíme spolu s Monstrem z hlubin. Tentokrát bude nebohé protagonisty trhat na cáry probuzený prehistorický veleještěr, který vypadá jako nevlastní bratříček Tyrannosaura rexe. Ten si do svého jídelníčku zařadí zbohatlíky z nedalekého letoviska a zastavit ho budou muset heroičtí instruktoři a krásné bioložky! Zejména pak Brian Krause alias někdejší švihák z Návratu do modré laguny a Leo Wyatt z Čarodějek.

Monstrum z hlubin
Autor: Titan Global Entertainment Monstrum z hlubin

reklama

reklama