Fanoušci Batmana, Supermana a hrdinů DC Comics chtějí zakázat filmové recenze! Proč?

No to snad...
superrec
superrec
Warner Bros.

reklama

DC Comics (potažmo studio Warner Bros.) se snaží konkurovat Marvelu a rychle buduje vlastní filmový vesmír. Jeho rozjezdem byl Muž z oceli, který měl vlažnější, ale ještě přijatelné ohlasy, letošní kousky Batman vs. Superman a Sebevražedný oddíl se ale americkým kritikům moc nelíbily. Střet nejslavnějších superhrdinů sesbíral 37 % spokojených recenzí (průměrný rating 4,9/10) a záporácká týmovka má zatím 34 % spokojených recenzí (průměrný rating 5,2/10). Fanoušci DC tudíž došli k závěru, že by měl zmizet web, který recenze slučuje a dává tahle čísla dohromady.

squad dojmy 2

Nejlepší komiksový film roku?! Přečtěte si první reakce českých diváků na Sebevražedný oddíl!

Ano, řeč je o agregátoru Rotten Tomatoes, na kterém žádné recenze nevznikají – pouze se tam na ně odkazuje. Fandům se ale nelíbí, že se objevují negativní recenze zrovna na filmy od DC, a v nové petici požadují zrušení celých Rottenů. Že tam má třeba Temný rytíř 94 % a průměrný rating 8,6/10? To nikoho nezajímá. Nebýt Rottenů, o špatných reakcích na DC filmy se před premiérou dozví méně lidí a... a... taky proboha vůbec nechápete, co se to děje? To, že někdo nepochválí nový film, přece neznamená, že se nemůže líbit někomu jinému, no ne?

Dejte v diskuzi vědět, co si o téhle petici myslíte. Navrhnout zrušení webu sdružujícího recenze proto, že se v daných recenzích málo chválí filmy, které skoro nikdo neviděl, je přece absurdní, až to bolí! Nebo to snad vidíte jinak?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!