Fanoušek Hry o trůny odhalil šílený vzorec pro každou smrt v seriálu!

Podle jakého vzorce umírají postavy v oblíbeném seriálu Hra o trůny?
Podle jakého vzorce umírají postavy v seriálu?
Podle jakého vzorce umírají postavy v seriálu?
HBO

reklama

Jestli je kvůli něčemu Hra o trůny proslulá, jsou to – tedy kromě incestu, smrtí, draků a rozsáhlých dějových linek – taky fanouškovské teorie. S těmi se po skončení sedmé série roztrhnul pytel a jedna z posledních pak internet obzvlášť zaujala.

Uživatel Redditu razobak09 nedávno sdílel příspěvek, ve kterém vysvětlil, jak smrt většiny důležitých postav v seriálu odkazovala na nějaký jejich významný okamžik. Příkladem budiž třeba Ned Stark, který v první epizodě sťal hlavu dezertéra, jenom aby o devět epizod později sám skončil bez hlavy. Dále tu je Malíček, který poslal vraha ozbrojeného dýkou z valyrijské oceli, přičemž ta samá dýka pak ukončila jeho život. Tywin Lannister zase zorchestroval Rudou svatbu, kde většina Starků zemřela zastřelením z kuše, na což později sám doplatil. Lord Walder Frey na té samé akci nechal podříznout hrdlo Catelyn Starkové, stejnou smrt mu později dopřála malá Arya. Ramsay Bolton si liboval ve sledování ostatních, jak jsou požíráni jeho hladovými psy, nakonec se mu Sansa oplatila stejnou mincí.

Argumentů pro tuto teorii má rozhodně dost, i kdyby to ale pro přeživší postavy do budoucna nic neznamenalo, minimálně to ukazuje, s jakým citem pro detail tvůrci seriál natáčí. A co vy, všimli jste si těchto podobností?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!