Finále Hry o trůny bude mít několik různých konců! Má to tenhle jednoduchý důvod

Tvůrci slavného seriálu Hra o trůny tentokrát nehodlají ponechat nic náhodě. Kvůli čemu budou točit několik různých konců?
Jak plánují tvůrci bojovat s leaky?
Jak plánují tvůrci bojovat s leaky?
HBO

reklama

Producenti Hry o trůny v čele s kabelovkou HBO mají za sebou tak trochu hořkosladký rok. Na jednu stranu jim populární fantasy seriál opět lámal divácké rekordy, jenže s tím se dalo počítat. Na tu druhou měli plno starostí s hackery, odcizeným scénářem a konečně i dvěma uniklými epizodami, které jim doteď jistě nedávají spát.

Tvůrci volí jedinou možnou obranu proti leakům
Autor: HBO Tvůrci volí jedinou možnou obranu proti leakům

Dává tedy celkem dobrý smysl, že se pro závěrečnou řadu rozhodli k poměrně drastickému, ale z jistého hlediska nevyhnutelnému řešení. K finále poslední epizody natočí hned několik různých konců, aby ani sami herci netušili, jak vlastně seriál skončí.

Prozradil to minulý týden programový šéf HBO Casey Bloys, který promlouval na jedné z univerzit a posluchačům vysvětloval, jak to vlastně u takového seriálu chodí. „Když něco točíte, obzvlášť u takto dlouhých seriálů, lidé se to vždycky dozví. Proto natočíme několik odlišných verzí, aby si nikdo nemohl být jistý až do konce,“ řekl na závěr.

Už žádné spoilery
Autor: HBO Už žádné spoilery

Jeden z tvůrců seriálu Dan Weiss pak zašel ještě dál, když tuto informaci ani nehodlal potvrdit. Kdyby ji totiž potvrdil, někdo by se mohl pokusit tohle řešení obejít a děj by byl opět v ohrožení. Ve finále tak zkrátka nikdo neví, co se bude dít, a jak to bude vypadat. Nám nezbývá než doufat, že ať už tvůrci zkusí jakoukoliv taktiku, tak jim vyjde a my si užijeme epický závěr seriálu hezky bez spoilerů, jak to máme rádi.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!