Připomeňte si nejzábavnější scény z Futuramy

Lepší než Simpsonovi?
Futurama
Futurama
FOX

reklama

Futurama by se letos dočkala svých osmnáctých narozenin. Ačkoliv byl seriál pár let nazpět již podruhé zrušen, v našich myslích (a vašich discích, popřípadě každý den kolem půl čtvrté v našem programu) stále žije dál! Připomeňte si jeho nejvtipnější momentky – a nezapomeňte nám v diskuzi vytmavit ty, na které jsme zapomněli. Ačkoliv (čistě kontumačně) Futurama nemůže žluté rodince samozřejmě konkurovat, stejně nám mnohé její okamžiky k srdci přirostly o trochu víc!

09) Hurá do budoucnosti

Fryovovým zmrazením celá Futurama samozřejmě začíná – už jen tahle první scénka má však příchuť věcí příštích. Kde jinde by se člověk po zjištění, že celá jeho rodina a přátelé jsou mrtví, nadšeně rozjásal?

08) RoboSanta přichází!

Ne vše je v budoucnosti ideální – třeba Vánoce mají díky šílenému RoboSantovi příchuť krváku. Neříkáme tak ani onak, ale v součtu to není zase tak odlišné oproti skutečnému svátečnímu období…

07) Snu snu!

Z doby, kdy byly vtipy o mužském znásilnění ještě vtipné, přichází i kultovní scéna o nejkrutěji zábavné popravě v historii poprav! Doporučují 4 z 5 nymfomanů.

06) Fry vs. Zoidberg

Celá tahle epizoda byla aluzí na klasický díl prapůvodního Star Treku – nemlich včetně hudby během souboje, která byla přímo vybrána z dávné epizody. O to vtipnější bylo, když Fry zbraň zahodil… a stálo ho to paži!

Futurama
Autor: FOX/Comedy Central Futurama

05) 100 káv

Každý milovník moku černého jako lidská duše tuhle sérii scén musel náležitě ocenit! Mimochodem, 100 káv je proklatě blízko skutečné toxické dávce kofeinu, která v průměru stojí kdesi u 112 šálků typického espressa – ale s tím, že než ji dosáhnete, byste v reálu nejspíš dříve chytili infarkt či fatální dehydrataci. Tohle doma nezkoušejte!

04) Fry vs. plechovka

Lidé budoucnosti jsou zmlsaní – a když tak vypadnou technologie, je na Fryovi, aby jim vyjevil, že on jako člověk z minulosti má nad nimi výhodu. Ledaže…

03) Zoidberg prodá firmu za sendvič

Je to vtipné, či smutné? Emotivní scénky v tomto přehledu vynecháváme – jinak bychom se museli dávno dojímat na Fryovou romancí nebo navěky čekajícím hafanem. V případě, kdy se Zoidberg rozhodne prodat svůj podíl v Planet Express za sendvič a namísto konzumace si jej schovává tak dlouho, dokud neuhnije, jsme však nemohli odolat!

Futurama
Autor: FOX/Comedy Central Futurama

02) Prvek překvapení

Podobně jako u Zoidberga by i u Zappa mohl prakticky celý náš seznam sestávat z jeho hlášek. Okamžik, kdy doslova vyhodí své mužstvo na cizí planetě, má však v naších srdcích přece jenom speciální místečko. Doporučují 4 z 5 hráčů on-line stříleček...

01) Karaoke hrůzy

Zapp si však pro sebe urval i první místo svým nepřekonatelně hrůzným karaoke. To bylo mimochodem inspirováno skoro identickým přednesem Williama Shatnera písně Rocket Man (zkuste si ji zadat na YouTube!), jen s tím rozdílem, že lidé uprostřed performance neměli možnost utéct do únikových modulů.

Bonus: Funky Town!

S karaoke pak souvisí ještě jedna perla z produkce fanouška na YouTube (Morba), s níž náš přehled zakončíme:

Futurama běží na Prima COOL každé odpoledne kolem půl čtvrté.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama