Zmizí z Futuramy nejdůležitější postava? Příprava nových dílů narazila na velký problém

Tvůrci seriálu budou muset vymyslet nějakou náhradu nebo zcela překopat scénář.
Futurama
Futurama
20th Century Fox

reklama

Kultovní animovaný seriál Futurama před několika dny ohlásil, že se vrací s novými dvaceti díly, na nichž se bude podílet původní tvůrčí dvojice David X. Cohen a Matt Groening (Simpsonovi), ale účastnit se bude taky většina dabérů. Bohužel mezi nimi bude chybět jeden z nejdůležitějších John DiMaggio – ten namluvil Bendera a některé další postavy.

„Bender je součástí mojí duše a mé rozhodnutí rozhodně neznamená, že si nevážím fanoušků nebo kolegů Futuramy,“ vysvětlil DiMaggio a dodal: „Je to o sebeúctě. Upřímně už jsem unavený z průmyslu, který se stal příliš korporátním a zneužívá času a talentu umělců.

V tweetu, který označil jako #bendergate, taky uvedl, že stále doufá, že návrat Futuramy dopadne dobře a vysvětlil, co vedlo k jeho neúčasti. „Na rovinu si nemyslím, že jsem to pouze já, kdy si zaslouží, aby byl lépe zaplacen, myslím si to o celém obsazení... Vyjednávání jsou přirozenou součástí showbyznysu. Každý má jinou strategii a jiné hranice, svou cenu. Někteří nabídku přijímají, jiní si stojí za svým.

Pak se omluvil, že bohužel nemůže zveřejnit podrobnosti z vyjednávání. Původně seriál vznikal pod křídly studia 20th Century Fox, později se ho chopil kanál Comedy Central. Chystané díly pak vzniknou pro službu Hulu, která je součástí korporace Disney.

Tvůrci hledají náhradní řešení, bohužel se však zatím musí potýkat s dalším problémem. Oslovení herci roli Bendera odmítli právě z úcty k DiMaggiovi. Že by Bendera ze seriálu úplně vyškrtli, se zdá téměř nepředstavitelné, takže... nikdo vlastně neví, co se bude dít.

Umíte si představit Futuramu bez Bendera?

ZDROJ: Deadline

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!