GALERIE: První fotky z natáčení 10. série Teorie velkého třesku! Co se v ní bude dít?

Konec světa se odkládá!
bigbang99
bigbang99
CBS

reklama

Událost, jež mohla znamenat počátek konce Teorie velkého třesku, konečně nastala – natáčení 10. řady seriálu! Podívejte se na první momentky z placu a zjistěte, jak se to vlastně má s plánovanými příběhy i koncem seriálu. Bude desítka poslední, anebo se něco změnilo?

V první řadě samozřejmě brzy dojde na dovyprávění otevřeného konce 9. řady – první díl s neoznámeným jménem totiž přímo navazuje na díl předešlý. Bude to však jenom jeden ze starších příběhů, které se v 10. řadě dočkají rozuzlení.

Pokračovat mají příběhy jako těhotenství Bernadette anebo práce na navigačním systému pro americké letectvo. Scenáristé slibují, že bude zajímavé sledovat, kam se oba příběhy časem dostanou…

Leonardův tatínek podobně nebude poslední člen rodiny, kterého jsme potkali až v pozdní fázi seriálu. Scenáristé již oznámili, že v desítce potkáme i maminku Penny jménem Susan a jejího bratra Randalla. Na letošním Comic-Conu pak bylo oznámeno, že si Susan zahraje Katey Sagal – tedy mimo jiné hlas Leely z Futuramy!

Vzhledem k tomu, jak mnozí fanoušci milují Sheldona, je jenom logické, že i jeho čekají v desítce určité změny. Diváci prý mohou očekávat „růst jeho vztahu“ s Amy, má se tak ovšem dít, aniž by došlo na eliminaci chemie hlavních mužských postav. Jednou bude kvůli vztahům možná nevyhnutelné, aby se kluci od sebe odstěhovali. Zatím tam však nejsme. 

A jak je to s koncem seriálu? Ačkoliv se původně – od schválení 8. až 10. řady na jaře 2014 – mělo za to, že desítkou všechno skončí, nyní producenti nevylučují další pokračování! Herci mají údajně o více dílů zájem, zatím však nepadlo žádné oficiální rozhodnutí. Ostatně – 10. řada NEBYLA sepsána jako řada poslední. Naděje je tedy nemalá!

Na anglofonní premiéru TBBT dojde už 19. září, česká snad jako tradičně připadne na příští červen. A do té doby se vám Teorie velkého třesku na COOLu nabízí od pondělí do čtvrtka v 15.25 a 21.25! 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama