Nejočekávanější sci-fi seriál roku v novém traileru: Halo bude strhující velkolepou podívanou

Nový trailer seriálu Halo rozptýlil mnoho pochyb. Vypadá totiž o dost lépe než předchozí upoutávky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Halo
Paramount+

reklama

Nový seriál Halo může být letošním splněným snem pro fanoušky sci-fi a videoher. Navíc startuje už 24. března, takže zvědavost už je našponována na maximum. Nejspíš i proto se další upoutávka nedrží nijak zpátky a ukazuje pořádnou porci prostředí, postav i příběhu z 26. století, kdy dojde k osudovému konfliktu mezi lidstvem a mimozemskou hrozbou v podání Covenantů.

Seriál nebude adaptací žádné z konkrétních videoher, ale spíše prohloubením a rozšířením celé mytologie. Dozvíme se více o zřízení programu Spartan i postavení hlavní postavy Master Chiefa (Pablo Schreiber) v něm. Zároveň se však dočkáme širokého časového rozpětí, takže dojde i na události známé z aktuálnějších her.

Halo
Autor: Paramount+ Halo

Za tvůrce seriálu byla vybrána dvojice Steven Kane a Kyle Killen, kteří jsou podepsáni pod Poslední lodí, Procitnutím nebo Mind Games. Z hereckého obsazení se pak kromě Schreibera můžete těšit na Nataschu McElhone (Dr. Halsey), Charlieho Murphyho (Makee), Jen Taylor (Cortana), Bokkema Woodbina (Soren-066), Shabanu Azmi (admirálka Margaret Parangosky) nebo Natashu Culzac (Riz-028).

Co říkáte na čerstvou ukázku?

reklama

reklama