Harry Potter ve Hře o trůny? Slavný herec má zájem, má však jednu podmínku: Musí ihned zemřít!

Bradavice potkávají Západozemí
radclifftruny1
radclifftruny1
HBO/Warner Bros.

reklama

Herec Daniel Radcliffe se od skončení Harryho Pottera snaží seč může, aby se zbavil té prokleté nálepky herce jedné role. A kupodivu mu to docela vychází, už jste ho tak mohli spatřit v mnoha různě pojatých rolích, naposledy například jako agenta FBI, který inflitruje skupinu neonacistů ve snímku Impérium. Rozhodně se nedá říct, že by měl o práci nouzi, pořád však existují projekty, kvůli kterým by si herec byl ochoten vyhradit speciální volno.

ben baal joffrey

Hra o trůny vs. Hvězdná brána: 6 nejlepších záporáků ze sci-fi a fantasy seriálů

Řeč je samozřejmě o slavném seriálu Hra o trůny. V tom už si v minulosti několik herců ze série Harryho Pottera zahrálo, takže by obsazení Radcliffa nebylo nic ojedinělého. Herec je navíc obřím fanouškem, takže by do své role určitě položil spoustu úsilí, celé to má však jeden drobný háček.

„Pokud by mě chtěli přivést a brutálně mě zabít, udělal bych to. S radostí bych to udělal!“

Jak tedy vidíte, herec by si v seriálu zahrál pouze pod podmínkou, že ho hned zabijí. Což by zrovna tady asi nebyl příliš velký problém, chopí se tedy tvůrci této výzvy? To se dozvíme už za rok. Nás teď každopádně zajímá, jestli byste něco takového uvítali, případně jestli byste radši herce neviděli v nějaké důležitější roli.“

reklama

reklama