Rekordní počet lekaček, které vám dají zabrat: Děsivý nový horor se zapsal do historie

Pokud nesnášíte šoky před televizí, pak byste se měli jedné hororové novince obloukem vyhnout.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lekačka v seriálu Půlnoční klub
Netflix

reklama

Proslulý hororový specialista Mike Flanagan (The Haunting, Půlnoční mše, Doktor Spánek) se ve svém novinkovém seriálu Půlnoční klub může pochlubit zápisem do Guinnessovy knihy rekordů. Do jeho prvního hodinového dílu s názvem Závěrečná kapitola totiž nacpal neskutečné množství 21 lekaček, takzvaných jumpscares.

Jedná se o proslulý a často nadužívaný trik, kdy obvykle něco odněkud vyskočí, většinou doplněno extrémně hlasitým zvukovým doprovodem, který jednoduše v každém vzbudí instinktivní šokovou reakci. Flanagan si na tento postup vtipným způsobem posvítil tím, že ho dohnal do extrému.

Lekačka v seriálu Půlnoční klub
Autor: Netflix Lekačka v seriálu Půlnoční klub

Je tedy jasné, že sám režisér není žádným fanouškem lekaček a celou svou kariéru se jim spíše vyhýbá a napíná diváky jinými způsoby. „Říkal jsem si, že když je nacpeme všechny do jednoho dílu, budeme to pak s nimi mít po celý zbytek seriálu vyřízené... Teď, když jsem zapsán v Guinnesově knize rekordů, můžu kdykoli prohlásit: Jako současný držitel rekordu v lekačkách se domnívám, že v této scéně žádnou nepotřebujeme,“ zavtipkoval Flanagan pro magazín People.

Patříte mezi fanoušky hororových lekaček?

Zdroj: People

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!