Hororová událost roku: Slavný režisér poprvé ukázal děsivá monstra z nového seriálu

Rádi se bojíte, ale digitální příšera už vás dlouho nevyděsila? V tom případě vás určitě potěší nový seriál s ručně vyrobenými monstry.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
Netflix

reklama

Oscarový režisér, scenárista a producent Guilermo del Toro proslul filmy, v nichž prokázal lásku k hororovému žánru a zejména pak všemožným monstrům. Na kontě má oba díly Hellboye, Faunův labyrint nebo Tvář vody. Právě proto patří jeho seriálová sbírka osmi hororových příběhů Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities mezi nejočekávanější projekty druhé poloviny roku 2022.

Nová ukázka představuje právě monstra, která chtěli tvůrci vytvořit co nejvíce klasickým způsobem pomocí masek a praktických efektů, aby působila oproti běžným sterilním digitálním loutkám skutečně děsivě. Každý příběh bude výrazně odlišný, takže se dočkáme i velké škály démonických bytostí.

Guillermo Del Toro’s Cabinet of Curiosities půjde třeba ve šlépějích Faunova labyrintu
Autor: Netflix Guillermo Del Toro’s Cabinet of Curiosities půjde třeba ve šlépějích Faunova labyrintu

Guilermo del Toro svěřil jako showrunner každou povídku jinému režisérovi a jsou mezi nimi dost zajímavá jména jako Catherine Hardwicke (Legendy z Dogtownu, Stmívání), Jennifer Kent (Babadook, The Nightingale), Vincenzo Natali (Kostka, Splice) nebo Ana Lily Amirpour (chystaný nový Cliffhanger, Sama nocí tmou).

Z herců uvidíme třeba Kate Micucci (Teorie velkého třesku, Vychovávat Hope), Andrewa Lincolna (Živí mrtví, Protiúder), Ruperta Grinta (Harry Potter), Petera Wellera (Robocop) nebo F. Murraye Abrahama (Amadeus, Ve jménu vlasti, Zjizvená tvář).

Monstra vtrhnou na internet v halloweenském čase, konkrétně 25. října.

Těšíte se?

Zdroj: ThePlaylist

reklama

reklama