Hru o trůny čeká masivní odliv fanoušků! Herečka Aryi Stark prozradila tenhle zásadní důvod!

Špatné nakládání se závěrem seriálu by mohlo znehodnotit veškerou předchozí práci!
Hra o trůny
Hra o trůny
HBO

reklama

Dáme-li stranou spekulace o tom, že se seriál Hra o trůny dočká po svém ukončení prequelu či jiných spin-offů, jsou před námi už jen dvě řady. A je vcelku pochopitelné, že se fanoušci snaží zjistit, co přesně nás v nich čeká. Podobné otázky dostala i herečka Maisie Williams, která hraje Aryu Stark a naznačila, co by mohlo celému seriálu opravdu hodně uškodit.

Podle Maisiných slov nás totiž na konci sedmé série Hry o trůny čeká masivní cliffhanger, tedy věc, kterou udělali filmaři i v případě Živých mrtvých a fanoušci se ihned poté začali bouřit.

Něco tak otevřeného si zkrátka nezasluhuje roční pauzu a v případě Hry o trůny je možné, že trpělivost fanouškům dojde. Už nejednou se totiž v průběhu vysílání stalo, že seriál zaznamenal velký pokles ve sledovanosti, kvůli některým mdlým dílům a vlekoucím se rozuzlením nastavených zápletek.

Snad tedy půjde všechno pěkně od ruky a seriál nenapodobí nerozvážné chování spisovatele G. R. R. Martina, který s dokončením knih rozhodně nespěchá. Navíc není vůbec jisté, že všechny linky stihne uzavřít ve zbývajících dvou knihách a zda vůbec dokáže celé dílo dokončit před tím, než odejde na odpočinek…

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!