Pokračování Hvězdné brány: Producent ukázal scénář prvního dílu a prozradil, kdy by mohla být premiéra

Velký návrat do světa Hvězdné brány se skutečně chystá. A teď konečně tušíme, kdy by mohl dorazit.
Hvězdná brána
Hvězdná brána
Metro-Goldwyn-Mayer

reklama

Joseph Mallozzi, dlouholetý producent Hvězdné brány, potěšil fanoušky překvapivým tweetem. Ukázal totiž scénář k pilotnímu dílu nového seriálu, který napsal Brad Wright. „Trocha lehkého čtení před víkendem,“ napsal k němu.

Nejdůležitější text z celé stránky však zůstává neznámý, protože za titulem Stargate je jen prázdný obdélník. Buď už v něm byl text a Mallozi ho překryl, nebo se ještě sám Wright nerozhodl, jak se nová Hvězdná brána bude jmenovat, ale nechtěl nechat za dvojtečkou prostě jen prázdné místo.

Jeden z fanoušků na Twitteru podle šířky obdélníku a typu písma odvodil, že by případný schovaný podtitul mohl mít sedm písmen. Další přišel s celkem pravděpodobnou trojicí kandidátů – Heritage, Legacy nebo Revolution.

Ještě před tipováním názvu nového seriálu je však třeba si připomenout, že současný držitel práv ke Hvězdné bráně, kterým je Amazon, stále nedal novému seriálu zelenou. A pokud se produkce skutečně rozběhne, není zaručeno, že si vybere prověřené tvůrce a nedá přednost někomu novému.

Na otázku fanoušků, kdy by mohla nová Hvězdná brána dorazit, Mallozzi odpověděl: „Záleží na Amazonu. Pokud by seriál schválili třeba už příští týden, rozběhlo by se od května psaní na plné obrátky, takže by část scénářů byla hotová na vrcholu léta a v druhé půlce roku už by se chystala produkce. První díly nové Hvězdné brány by mohly být venku v létě 2023.

Je tedy na čase začít slavit? Brad Wright už dříve prozradil, že do nového seriálu vepsal hned několik známých postav, jež mají spolupracovat s novou generací hrdinů. Žádný comeback zatím není oficiálně potvrzený, všechno je ale možná jen otázkou týdnů!

ZDROJ: Gateworld

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!