Hvězdy Top Gearu vyskakovaly z hořícího auta! Co se stalo?

Bylo to o fous...
Moderátoři pořadu Top Gear museli při natáčení vyskakovat z hořícího auta.
Moderátoři pořadu Top Gear museli při natáčení vyskakovat z hořícího auta.
BBC / koláž

reklama

Chris Harris a Eddie Jordan, moderátoři automobilové show Top Gear, v únoru na poslední chvíli vyskakovali z hořícího auta při natáčení v Monaku. Harris seděl za volantem nového sporťáku Alpine A110 na trase slavného závodu Monte Carlo a Jordan mu dělal spolujezdce, když najednou vypadl motor a začaly blikat výstražné kontrolky. Pánové ihned zastavili a vyskočili z auta v momentě, kdy už z jeho spodku šlehaly plameny.

Auto se proměnilo v černý oharek za pouhé čtyři minuty. Oba moderátoři měli na sobě nehořelavé kombinézy a vyvázli bez újmy na zdraví. "Bohužel auto je kaput. Vždycky jsem smutný, když vidím takhle krásný bourák zničený," okomentoval celou situaci Harris.

Jeho spolujezdec Eddie Jordan dodal: "Dát si rychlostní zkoušku Monte Carlo byl pro mě splněný sen. Auto jelo úžasně, s takovou lehkostí. Je škoda, že jsme ji nedokončili, ale takové věci se čas od času prostě stávají."

Celý adrenalinový incident uvidíte v 6. díle premiérové 25. série Top Gearu, která na Prima COOL běží každé úterý ve 20.15. Tady máte "ochutnávku" v galerii!

reklama

reklama