I AM FIGHTER: Seznamte se s hvězdnými porotci nové české reality show ze světa MMA

Poznejte všechny čtyři porotce soutěže I AM FIGHTER, z nichž každý nabídne unikátní pohled i přístup a pomůže určit novou českou hvězdu MMA.
Porota soutěže I AM FIGHTER
Porota soutěže I AM FIGHTER
archiv Prima COOL

reklama

MMA. Jsou to sice jen tři písmena, ale poslední dobou v lidech vyvolávají více emocí než tisíc slov! Tento pro někoho příliš drsný koktejl bojových sportů odehrávající se v kleci, si za poslední dobu získal tolik fanoušků, že patří mezi ty vůbec nejsledovanější sporty ve světě i u nás. Není tak divu, že se už 6. ledna ve 20.40 chystá na obrazovky Prima COOL pořad I AM FIGHTER, kde se fanoušci MMA svěří do rukou těch nejlepších trenérů, aby se jim splnil sen stát se králem klece!

Do soutěže se přihlásilo těžko uvěřitelných 2000 zájemců, z nichž ty nejlepší vybrala čtveřice porotců, která rozumí duši bojovníka i vlastnostem, jež v sobě člověk potřebuje mít, aby se vypořádal s atmosférou arény plné fanoušků. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

I AM FIGHTER (1) - upoutávka

Petr Khru Macháček

Otec bojových sportů v České republice. Hned po revoluci k nám přivezl thaibox, ale i MMA, kterému se tenkrát ještě říkalo ultimátní zápasy. Z jeho líhně vyšlo přes 90 % trenérů u nás. Vychoval devětatřicet mistrů světa!

Ondřej Pála

Česká boxerská jednička v těžké váze. Ve své dosavadní profesionální kariéře absolvoval 38 zápasů, z nich 33 vyhrál a ve 23 duelech soupeře knokautoval. Interkontinentální šampion WBO, úřadující Mistr České republiky a sparing partner Vladimira Klička, to je Ondřej Pála. 

zleva Petr Píno Ondruš a Ondřej Pála v porotě I AM FIGHTER
Autor: archiv Prima COOL zleva Petr Píno Ondruš a Ondřej Pála v porotě I AM FIGHTER

Lucas Blakk

Marketingový specialista a člen hudební rady, který z nuly vybudoval jedno z největších českých vydavatelství Blakkwood, ve kterém zastupuje kromě větsiny rapperů na naší scéně také ale i plno popových interpretů. Má dar na to okamžitě rozpoznat hvězdu a dostat ji systematicky na vrchol. 

Petr Píno Ondruš

Multitalent na bojové sporty a reprezentant České republiky Petr Píno Ondruš. Jeden z prvních, který u nás s MMA vůbec začal a dotáhl to až na světového šampiona v MMA a zápasil i v organizacích jako je KSW.  Legenda bojových sportů, která ma za sebou 70 vítězných zápasů v postoji v řadě, je také 6x mistr světa v kickboxu, thaiboxu, k1 i sandě. Vede nyní se Zdendou Švamberkem klub TKBC Praha a byl spolu s Karlosem Vémolou první, komu se podařilo poprvé vyprodat O2 arénu.

Porotci I AM FIGHTER
Autor: archiv Prima COOL Porotci I AM FIGHTER

Nová reality show I AM FIGHTER poběží na Prima COOL každé pondělí večer. První díl má premiéru už 6. ledna ve 20.50!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!