I AM FIGHTER: Tady je 16 soutěžících, kteří se porvou o vítězství v nové české reality show o MMA

Představujeme skupinu nadšených amatérů, kteří projdou v reality show I AM FIGHTER proměnou ve tvrdé MMA zápasníky.
I AM FIGHTER
I AM FIGHTER
archiv Prima COOL

reklama

Prošli náročným castingem se dvěma tisíci zájemců, přičemž každý zaujal porotu něčím jiným. Během šesti měsíců tvrdé přípravy se dostanou pod křídla jednoho z elitních trenérů MMA, aby se připravili na velkou noc, galavečer 6. března v pražské hale O2 Universum, během něhož se jeden z nich stane králem klece.

Seznamte se s partou, která absolvuje kondiční, psychickou a zápasovou přípravu pod vedením těch nejlepších ve svém oboru. Postupně poznáte, jak se chovají pod tlakem, jaké mají životní příběhy, i jak budou muset změnit své návyky.

Michal Bazgier

"Chci vědět, jestli na to mám. Chci vědět, co ve mně je."

Michal Bazgier
Autor: archiv Prima COOL Michal Bazgier

Petr Beran

"Dělám to pro sebe, něco si dokázat a dokázat něco i pro svoji dceru."

Petr Beran
Autor: archiv Prima COOL Petr Beran

Daniel Bureš

"Od malička mám boj v sobě. V devíti letech jsem začal s thai boxem. Odbouchal jsem jeden zápas, hned ze začátku. Potom jsem z rodinných důvodu přestal. Chtěl jsem se k bojovým sportům vrátit, tak jsem začal boxovat. Mám jeden zápas v amatérech a chystám se na další. Tohle mi přijde jako super příležitost posunout to zase dál a MMA se mi vždycky moc líbilo."

Daniel Bureš
Autor: archiv Prima COOL Daniel Bureš

Willy Cao

"Chci okusit krásy MMA."

Willy Cao
Autor: archiv Prima COOL Willy Cao

Ladislav Eršek

"MMA scénu sleduji více jak 15 let a líbí se mi, že už i v našich končinách se z původního undergroundového Vale Tuda stalo MMA regulérním sportovním odvětvím. Díky tomu přibývá nových MMA zápasníků, ale již o poznání méně opravdových bojovníků, ať již s ohledem na výkon či osobnostní kvality. Proto na naší scéně tu správnou osobnost (kromě těch nejznámějších) postrádám a jednou takovou se chci stát. Život profesionálního zápasníka (zpravidla 12denní tréninky) si již nějaký měsíc na vlastní kůži testuji, díky tomu, že jsem momentálně v souvislosti s prací na tzv. volné noze, a je to to nejlepší, co lze dělat. Člověka naplňuje o poznání víc, než práce při plnění snů někoho jiného."

Ladislav Eršek
Autor: archiv Prima COOL Ladislav Eršek

Petr Figlár

"Široká veřejnost už určitě vnímá, že zápasníci MMA nejsou jen mlátičky, ale je potřeba disciplína, železná vůle a schopnost se pořád učit novým věcem. Chtěl bych do života vnést tohle všechno, dokázat si, že na to mám, a na tréninku nechat vše!"

Petr Figlár
Autor: archiv Prima COOL Petr Figlár

David Fott

"Chtěl bych se stát fighterem, protože je to můj život, můj sen. Mám rád všechna bojová umění, zápas mě baví a rád se učím novým věcem."

David Fott
Autor: archiv Prima COOL David Fott

Adam Herajn

"Sportovat jsem začal již ve svých čtyřech letech, zkusil jsem už opravdu hodně sportů. Vždycky jsem věděl, že bych se sportem rád živil, chci dřít a být nejlepší v tom, co dělám. V tomto směru mě před pár lety oslovilo právě MMA, které se považuje za jeden z nejnáročnějších sportů světa. Právě proto jsem si tento sport zamiloval. Když stojím v kleci, srdce mi bije, proudí mnou adrenalin, teprve v tu chvíli se cítím naživu. Mám vysoké cíle a tato organizace by mi mohla urychlit mou cestu na vrchol. Chci všem ukázat, co ve mě je, chci se zviditelnit na naší scéně a pořádně odstartovat kariéru zápasníka MMA."

Adam Herajn
Autor: archiv Prima COOL Adam Herajn

Tomáš Horn

"Bojové sporty miluju a jsem velký nadšenec... Osm let se věnuji boxu, ale k MMA mě to vždy táhlo víc."

Tomáš Horn
Autor: archiv Prima COOL Tomáš Horn

Jaroslav Chmel

"Bojové sporty mě baví a chci být profesionální a slavný fighter. :-)"

Jaroslav Chmel
Autor: archiv Prima COOL Jaroslav Chmel

Tomáš Laube

"Zápasím už od patnácti let v boxu a kickboxu, ale chtěl bych svou kariéru posunout dál a zkusit si MMA."

Tomáš Laube
Autor: archiv Prima COOL Tomáš Laube

Daniel Ligocki

"Na základní škole se mi spolužáci posmívali, jelikož jsem měl nadváhu, nicméně jsem se asi v sedmé třídě kousnul a začal jsem posilovat a závodně plavat. Podařilo se mi zhubnout 15 kilo a spolužáci, kteří se mi posmívali, poté chtěli mé rady, jak se mi to podařilo Zhruba sedm let zpátky jsem začal dělat japonské jiu jitsu a dělám ho až doposud, nicméně MMA jako takové již registruji delší dobu, ale nikdy jsem neměl odvahu jít do toho naplno. Začal jsem s ním zhruba před dvěma měsíci, trénuji každý den, někdy dvoufázově a mým cílem je dokázat si sám sobě, že mám na to, abych zvládl tréninky profi zápasníků, zkusil si i profesionální zápasy, případně se tomu věnoval naplno."

Daniel Ligocki
Autor: archiv Prima COOL Daniel Ligocki

Ondřej Maruška

"Necelý rok trénuju v brněnském Jetsaam Gymu pod vedením Jiřího Procházky a Andreje Kalašníka. Na MMA jsem šel původně kvůli zlepšení kondičky, ale prostředí mě pohltilo, jezdím na každý Oktagon, vstávám na každé UFC, a dokonce jsme do ČR a SK přivedli jako první jednu specializovanou značku. MMA je teď můj svět, myšlenky na zápasení určitě mám, a takováto příležitost by mi určitě mohla pomoci do budoucího života."

Ondřej Maruška
Autor: archiv Prima COOL Ondřej Maruška

Pavel Prachař

"Věnuji se primárně postojovým disciplínám s vizí přejít na MMA, abych mohl dát neomezeně průchod své bojové kreativitě. Toto považuji za idealní příležitost. Chci se stát fighterem pro touhu po boji, abych se jako fighter mohl živit a jednou své zkušenosti mohl předávat dál."

Pavel Prachař
Autor: archiv Prima COOL Pavel Prachař

Adam Špulák

"Mám ambice stát se minimálně československou špičkou a tenhle projekt beru jako příležitost se zviditelnit a posunout vpřed."

Adam Špulák
Autor: archiv Prima COOL Adam Špulák

Jan Svoboda

"Něco si sobě dokázat, vydělat si peníze."

Jan Svoboda
Autor: archiv Prima COOL Jan Svoboda

Nová reality show I AM FIGHTER běží na Prima COOL každé pondělí ve 20.50.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!