I AM FIGHTER: Poznejte elitní sestavu trenérů MMA, kteří ovládnou novou českou reality show

Pořad I AM FIGHTER bude taky o souboji špičkových trenérů a jejich jedinečných přístupů a metod.
Z pořadu I AM FIGHTER
Z pořadu I AM FIGHTER
archiv Prima COOL

reklama

V reality show I AM FIGHTER se fanoušci MMA svěří do rukou těch nejlepších trenérů, aby se jim splnil sen stát se králem klece. Každý z trenérů postupně převezme své svěřence, aby je během šestiměsíční přípravy provedl všemi zákoutími přípravy profesionálního MMA zápasníka.

I AM FIGHTER (1) - upoutávka
I AM FIGHTER (1) - upoutávka

Celý projekt bude pikantní i samotným soupeřením trenérů mezi sebou o to, kdo je ve svém oboru nejlepší. Tady jsou!

André Reinders 

André Reinders je český MMA zápasník a trenér. Vystudoval vysokou školu obor politologie a sociologie. Momentálně trénuje smíšená bojová umění ve svém novém sportovním klubu Reinders MMA v Praze Stodůlky. Je mistr světa v thaiboxu, mistr Evropy v MMA a mistr ČR v MMA. Je ženatý s moderátorkou Hanou Mašlíkovou a mají syna Andrease.

I AM FIGHTER - trenér André Reinders
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér André Reinders

Petr Monster Kníže

Dvaačtyřicetiletý obávaný bojovník a hlavní trenér v Monster Gymu Praha Holešovice. Petr je u nás jedním z nejtvrdších a doposud jen jedinkrát poraženým zápasníkem (Karlosem Vémolou). V bojových sportech se pohybuje neuvěřitelných 34 let (má přes 500 zápasů od juda přes Vale Tudo až po nynější podobu MMA) a rozhodně nehodlá ještě končit. V jeho stáji je nyní jediný mužský zástupce v UFC Makhmud Muradov, kterého trénuje od roku 2012.

I AM FIGHTER - trenér Petr Monster Kníže
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Petr Monster Kníže

Martin Burkot

Čtyřiatřicetiletý aktivní MMA zápasník a hlavní trenér MMA a graplingu ve velmi úspěšném Jetsaam gymu Brno. Spolu s Martinem Karaivanovem, zakladatelem Jetsaam gymu, jsou hlavními trénery našeho zástupce v japonském Rizinu a jednoho z našich nejuspěšnějších zápasníků vůbec Jiřího Denisy Procházky.

I AM FIGHTER - trenér Martin Burkot
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Martin Burkot

Daniel Barták

je dvojnásobný mistr České republiky ve Vale Tudo, držitel prvního technického stupně Wingtsun, také držitel černého pásu v BJJ a mistr Evropy v BJJ. Je hlavním trenérem MMA v Penta Gymu Praha a do jeho stáje patří například veleuspěšný Viktor Pešta. Mimo bojové sporty se věnuje psaní knih, povídek a blogů.

I AM FIGHTER - trenér Daniel Barták
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Daniel Barták

Nová reality show I AM FIGHTER poběží na Prima COOL každé pondělí večer. První díl má premiéru už 6. ledna ve 20.50!

reklama

reklama