I AM FIGHTER: Poznejte elitní sestavu trenérů MMA, kteří ovládnou novou českou reality show

Pořad I AM FIGHTER bude taky o souboji špičkových trenérů a jejich jedinečných přístupů a metod.
Z pořadu I AM FIGHTER
Z pořadu I AM FIGHTER
archiv Prima COOL

reklama

V reality show I AM FIGHTER se fanoušci MMA svěří do rukou těch nejlepších trenérů, aby se jim splnil sen stát se králem klece. Každý z trenérů postupně převezme své svěřence, aby je během šestiměsíční přípravy provedl všemi zákoutími přípravy profesionálního MMA zápasníka.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

I AM FIGHTER (1) - upoutávka

Celý projekt bude pikantní i samotným soupeřením trenérů mezi sebou o to, kdo je ve svém oboru nejlepší. Tady jsou!

André Reinders 

André Reinders je český MMA zápasník a trenér. Vystudoval vysokou školu obor politologie a sociologie. Momentálně trénuje smíšená bojová umění ve svém novém sportovním klubu Reinders MMA v Praze Stodůlky. Je mistr světa v thaiboxu, mistr Evropy v MMA a mistr ČR v MMA. Je ženatý s moderátorkou Hanou Mašlíkovou a mají syna Andrease.

I AM FIGHTER - trenér André Reinders
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér André Reinders

Petr Monster Kníže

Dvaačtyřicetiletý obávaný bojovník a hlavní trenér v Monster Gymu Praha Holešovice. Petr je u nás jedním z nejtvrdších a doposud jen jedinkrát poraženým zápasníkem (Karlosem Vémolou). V bojových sportech se pohybuje neuvěřitelných 34 let (má přes 500 zápasů od juda přes Vale Tudo až po nynější podobu MMA) a rozhodně nehodlá ještě končit. V jeho stáji je nyní jediný mužský zástupce v UFC Makhmud Muradov, kterého trénuje od roku 2012.

I AM FIGHTER - trenér Petr Monster Kníže
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Petr Monster Kníže

Martin Burkot

Čtyřiatřicetiletý aktivní MMA zápasník a hlavní trenér MMA a graplingu ve velmi úspěšném Jetsaam gymu Brno. Spolu s Martinem Karaivanovem, zakladatelem Jetsaam gymu, jsou hlavními trénery našeho zástupce v japonském Rizinu a jednoho z našich nejuspěšnějších zápasníků vůbec Jiřího Denisy Procházky.

I AM FIGHTER - trenér Martin Burkot
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Martin Burkot

Daniel Barták

je dvojnásobný mistr České republiky ve Vale Tudo, držitel prvního technického stupně Wingtsun, také držitel černého pásu v BJJ a mistr Evropy v BJJ. Je hlavním trenérem MMA v Penta Gymu Praha a do jeho stáje patří například veleuspěšný Viktor Pešta. Mimo bojové sporty se věnuje psaní knih, povídek a blogů.

I AM FIGHTER - trenér Daniel Barták
Autor: archiv Prima COOL I AM FIGHTER - trenér Daniel Barták

Nová reality show I AM FIGHTER poběží na Prima COOL každé pondělí večer. První díl má premiéru už 6. ledna ve 20.50!

reklama

reklama