Premiérový díl I AM FIGHTER bude o velkém podfuku. Na borce z MMA čeká ledová Vltava!

Účastníci coolácké reality show I AM FIGHTER se dnes ve 20.50 půjdou vykoupat...
I AM FIGHTER
I AM FIGHTER
Prima COOL

reklama

V dnešním díle reality show I AM FIGHTER se její účastníci přesvědčí o tom, že aby mohli uspět, musí mít nejen skvělou bojovou taktiku, kondiční průpravu či silnou fyzičku. Jde hlavně o jejich hlavu a o to, aby překonali sebe samé, aby se nevzdali.

Proto na ně byla připravena malá lest. Ačkoli si mysleli, že jedou na speciální vodní trénink do aquacentra, ocitli se na břehu ledové Vltavy…

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

I AM FIGHTER (5) - upoutávka

Jak to zvládli, kdo to vzdal a kdo nejvíce remcal? To se dozvíte už v dnešním díle, kdy se všech 16 soutěžících potká poprvé pohromadě. Doposud totiž trénovali rozděleně po čtveřicích v gymech našich trenérů Petra „Monster“ Knížete, Andre Reinderse, Daniela Bartáka a Martina Burkota.

I AM FIGHTER
Autor: Prima COOL I AM FIGHTER

Jejich společné setkání mělo jasný cíl – v Monster gymu Petra „Moster“ Knížete je totiž čekal první grapplingový turnaj napříč všemi gymy, aby ukázali zkušenosti, které doposud získali.

I AM FIGHTER
Autor: Prima COOL I AM FIGHTER

V této epizodě navíc dostane šanci Hrobník, kterého po castingových kolech na sociálních sítích podpořilo tolik lidí, že se naši porotci rozhodli, dát mu druhou šanci. Zda ji promění, uvidíte už ve 20.50 na Prima COOL.

reklama

reklama