Jak vznikají Simpsonovi? Jejich animátor se podělil o úžasné skici ze slavných dílů

Za každou scénou ze seriálu Simpsonovi je pečlivá příprava a spousta kreativity.
Skeče ze seriálu Simpsonovi
Skeče ze seriálu Simpsonovi
Fox/Twitter/David Silverman

reklama

Hlavní animátor Simpsonvých David Silverman ukázal na Twitteru staré skicy, kterými si rozpracovával scény a postavy z legendárních dílů, které měly premiéru už v devadesátých letech. Můžete na nich vidět, jak se staví nejen jednotlivé scény, ale i samotné postavy.

Jedna ze skic například ukazuje první načrtnutí postavy Franka Grimese, nového pracovníka v jaderné elektrárně a hlavní postavu ve slavném dílu Homerův nepřítel – jedné z nejtemnějších, ale také nejpopulárnějších epizod seriálu.

Zajimavé je, že některé skici ležely dlouho v šuplíku a do seriálu se dostaly až za několik let. Některé nápady z roku 1995 se tak na obrazovky dostaly až v roce 1997 v díle Líza z rodu Simpsonů. Ostatně se na ně podívejte se sami, při bližším zkoumání zjistíte, že se jenom na těch několika stránkách najdou nápady na několik zajímavých spin-offů: Co myslíte?

 

 

 

A POZOR! Od pondělí 5. března se na COOLu mění program: premiérový díl Simpsonových uvidíte vždycky ve 20.15 a premiérový díl Teorie velkého třesku vždycky ve 20.50. Dosud to bylo naopak!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama