Jednou jsi dole, jednou nahoře na Prima COOL: Nová talkshow o vztazích a sexualitě začíná už 3. října

Konečně talkshow o vztazích a sexualitě na úrovni! Už v pondělí 3. října představí Prima COOL novinku s názvem Jednou jsi dole, jednou nahoře, která vás bude bavit svým humorem, nadhledem, lehkostí a otevřeností. Moderátor Miloš Pokorný si každý týden pozve na pražskou Žižkovskou věž dvě známé tváře, se kterými probere svět vztahů a sexuality.
Jednou jsi dole, jednou nahoře
Jednou jsi dole, jednou nahoře
archiv Prima COOL

reklama

„Jak říká klasik Woody Allen – chceme se bavit o věcech, které lidi zajímají, ale tak trochu se na to bojí zeptat. Rozkryjeme témata vztahů, sexuality – a nebojíme se toho,“ vysvětluje Miloš Pokorný.

Miloš Pokorný nebude novou talkshow moderovat sám. „Mým pravidelným kolegou a odborníkem na slovo vzatým bude Honza Vojtko,“ doplňuje moderátor. Populární vztahový specialista a expert Jan Vojtko, který na téma vztahů a vztahové terapie přednáší a píše knihy, bude svým osobitým stylem odborně reagovat na odpovědi hostů a vztahovou problematiku. Pravidelným hostem talkshow bude také sexuální koučka Iva Karásková. Mentorka v oblasti intimity a vztahů se zaměřuje především na ženy, které nejsou se svým intimním životem úplně spokojeny nebo hledají nové cesty ve svém sexuálním životě. Iva Karásková otevře například témata polarity mezi mužem a ženou, žen a sledování porna, tajemství mnoha ložnic a další.

Náladu talkshow a atmosféru Žižkovské věže doplní DJ Peppe, který svými chill-out hudebními sety doprovodí celou show.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jednou jsi dole, jednou nahoře (1) - upoutávka

Do první epizody pořadu si Miloš Pokorný pozve zpěváka, frontmana skupiny Monkey Business, Matěje Rupperta. „Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem měl vždycky hezké holky. Měl jsem na to takový recept. Nevěřil jsem tomu, že by tak hezká holka mohla být se mnou, takže jsem do toho nešel a holky to vlastně bavilo.“ Hudebník se v pořadu rozpovídá i o období, na které není hrdý. „Měl jsem období, kdy jsem byl tři roky úplně sám. A to bylo období, kdy jsem si trochu užíval. Tím, že jsem zpěvák slavné kapely, tak byl přístup k ženám vlastně trochu jednodušší. A nejsem opravdu pyšný na to, že jsem to občas udělal tak hrozně – například jsem řekl: Hele, nepůjdeme spolu rovnou do postele? A je teda strašné, že jsem měl slušnou bilanci, protože toho hodně dopadlo.“ Matěj Ruppert také odhalí, která žena byla jeho erotickým idolem. „Byla to Dáda Patrasová, a to ze dvou titulů. Prvním jsou Návštěvníci, kde byla vlastně nahá. A druhým filmem je Vrchní prchni, kde je scéna ve vaně.“

Mezi dalšími hosty talkshow budou například Daniela Šinkorová, Marian Vojtko, Leoš Noha, Bára Nesvadbová, Alena Doláková nebo Petr Švancara.

Nová talkshow Jednou jsi dole, jednou nahoře poběží na Prima COOL od 3. října každé pondělí ve 21:10!

reklama

reklama