Jim Parsons dostal koronavirus. Představitel Sheldona v březnu přišel o chuť a čich

Slavný herec se podělil o svou zkušenost s nemocí.
Jim Parsons v Teorii velkého třesku
Jim Parsons v Teorii velkého třesku
CBS Television

reklama

Jim Parsons, představitel Sheldona Coopera v populárním seriálu Teorie velkého třesku, přiznal v pořadu The Tonight Show starring Jimmy Fallon, že letos v březnu spolu se svým manželem Toddem Spiewakem prodělal nákazu virem COVID-19.

„Nevěděli jsme, co to bylo, jen že jsme se cítili nachlazení a úplně jsme ztratili čich a chuť. Vůbec jsem tehdy nechápal, že by to vůbec mohlo být možné,“ řekl sedmačtyřicetiletý herec. „Když jste v karanténě a nemáte žádné jiné potěšení než jídlo, bylo to pro nás dost zdrcující,“ poznamenal Parsons.

Takže jste teda neměli na nic chuť? Nic jste nejedli?“ zeptal se Falloon. „Vůbec. Snědl jsem všechno, jen jsem si to nevychutnal. Byly to takové prázdné kalorie,“ zasmál se Parsons. Hned poté, co se mu udělalo lépe, využil karanténu, aby absolvoval dálkové kurzy malování a tvůrčího psaní.

Trochu taky zaexperimentoval se svým účesem a odbarvil si vlasy. „Kdysi jsem to už párkrát udělal, ale v posledních letech jsem si to nemohl dovolit, kvůli práci v divadle a televizi. Ale teď jsem si prostě po šesti týdnech doma řekl, že na to kašlu a prostě si ulítnu. Barvil mě Todd a trvalo to celkem šest hodin,“ vysvětlil. Mrkněte na celý rozhovor v angličtině níže.

reklama

reklama