7 krásek ze seriálových fantasy, které nutně potřebujete znát

Seznamte se s ženskými klenoty správných fantasárem.
Letopisy rodu Shannara
Letopisy rodu Shannara
MTV

reklama

V neděli v 7.00 začíná na COOLu druhá série Letopisů rodů Shannara, v níž nebude chybět krásná Eretria s tváří Ivany Baquero. Další příběhy ze Čtyř zemí vám představí i pár nových nepřehlédnutelných krásek s lidskými nebo elfími kořeny. A protože se na ně vyplatí řádně připravit, zmapovali jejich seriálovo-fantastickou konkurenci!

07) Eretria (Letopisy rodu Shannara)

Drobná kráska Ivana Baquero rozdává kopance v Letopisech Shannary jako Eretria. Postava vznikla na motivy stejnojmenné knižní hrdinky v původní předloze a je to adoptivní dcera kočovníků, která se "chlubí" patřičně tajemnou minulostí.

Letopisy rodu Shannara
Autor: MTV Letopisy rodu Shannara

06) Julia Wicker (V zajetí kouzel)

Naopak v moderních časech se odehrává harrypotterovina V zajetí kouzel alias The Magicians – místní “Hermionu” si střihla Stella Maeve, jejíž hrdinka se sice na vysokou školu kouzel nedostane, ale přesto si najde tu skulinku, jak se zápletky zúčastnit.

V zajetí kouzel
Autor: SyFy V zajetí kouzel

05) Kore (Spartakus)

Spartakus možná není čistokrevná fantasy, naopak vychází z historie, jeho styl a nezměrná maskulinita však potěší každého milovníka Conana. Vyskytoval se tu navíc nezměrný počet krasavic, v čele s klíčovou postavou finále příběhu, nádhernou Korou!

Spartakus
Autor: Starz Spartakus

04) Eve Baird (Knihovníci)

Elitní agentka Eve Baird s tváří Rebeccy Romijin ukazuje své krásy v seriálu Knihovníci – nepříliš apelativní název ve skutečnosti odkazuje k “indianajonesovskému” světu dobrodruha Flynna Carsena, v němž Eve vede elitní tým připomínající reverzní Akta X.

Knihovníci
Autor: TNT Knihovníci

03) Rebekah Mikaelson (The Originals)

Spin-off The Originals, který vychází z původních Upířích deníků, okořenila i Rebekah Mikaelson s tváří Claire Holt. Ačkoliv se tu neohřála příliš dlouho, její výskyt je minimálně dobrým důvodem, proč The Originals věnoval zvýšenou pozornost.

The Originals
Autor: The CW The Originals

02) Lily (Penny Dreadful)

Představitelku Lily z duchařiny Penny Dreadful mnozí znají už z Pána času (Doctor Who), leč teprve její viktoriánské já má tolik sexappealu, kolik i temnějších obrysů. Její povolání “společnice” navíc zaručuje, že o odhalování krásy není nouze!

Penny Dreadful
Autor: Showtime Penny Dreadful

01) Claire Beauchamp (Cizinka)

Pokud bychom však měli vypíchnout jedinou fascinující hrdinku, pak je to Claire z časem cestující Cizinky. Nejenže je s ní spojen půvab inteligentní třicátnice, ale navíc je i nemálo schopná. Jako zdravotní sestra teleportovaná z druhé světové do Skotska 18. století se o sebe totiž rozhodně dovede zajímavě postarat!

Cizinka
Autor: Starz Cizinka

Druhá série Letopisů rodu Shannara na Prima COOL začíná v neděli v 7.00, takže v sobotu radši moc neponocujte...

reklama

reklama