První fotka z The Last of Us ukazuje seriálového Joela a Ellie. Fanoušci jsou nadšení

Fanoušci dostali hezký dáreček v podobě první fotky hlavních hrdinů hrané seriálové adaptace.
The Last of Us
The Last of Us
Naughty Dog

reklama

Fanoušci postapokalyptické herní klasiky slaví každý rok 26. září The Last Of Us Day. Tentokrát k němu dostali první snímek obou hlavních hrdinů napjatě očekávané seriálové adaptace, kterými budou Pedro Pascal (The Mandalorian, Narcos) jako Joel a Bella Ramsey (Hra o trůny, Jeho temné esence) coby Ellie.

Snímek nasdílelo na sociálních sítích herní studio Naughty Dog, tvůrce celé značky Neil Druckmann a taky Craig Mazin (Černobyl), který Druckmannovi pomáhá s televizním zpracováním příběhu – píšou spolu scénář a vedou i celou produkci coby showrunneři.

Snímek sice neukazuje tváře obou hrdinů, ale kostýmy i celková atmosféra jako by vypadly ze samotné hry. Obrázek v nižším rozlišení by se dokonce dal považovat za screenshot z nějaké její dosud nevydané části.

V dalších rolích uvidíme Gabriela Lunu (Terminátor: Temný osud) jako Joelova bratra Tommyho, Nico Parker (Dumbo) jako jeho dceru Sarah, Annu Torv (Mindhunter) jako Tess nebo Merle Dandridge (Letuška), která si zopakuje roli Marlene – tuto postavu totiž ztvárnila jako performance capture herečka i v samotné hře.

Seriál se dostane na obrazovky někdy v průběhu roku 2022 a první série by měla zhruba odpovídat prvnímu dílu videohry, nebude ho však doslovně kopírovat.

Těšíte se?  

reklama

reklama