Avengers ulovili Daenerys: Emilia Clarke bude hrát v novém marveláckém seriálu

Dostat se po Hře o trůny, Terminátorovi a Star Wars k Marvelu vůbec není špatná vizitka...
Emilia Clarke se vydá do světa Avengers
Emilia Clarke se vydá do světa Avengers
HBO / Marvel Studios

reklama

Filmový vesmír Avengers se neustále rozrůstá o nové tváře. Zrovna tohle pondělí se nám představil nový superhrdina Shang-Chi, Marvel však nezahálí ani na streamovacím písečku. Od letoška tam bude sypat zhruba šest nových seriálů ročně a momentálně se obsazuje Tajná invaze (anglicky Secret Invasion), která bude mít premiéru příští rok.

V Tajné invazi se vrátí na scénu Skrullové z Captain Marvel
Autor: Marvel Studios V Tajné invazi se vrátí na scénu Skrullové z Captain Marvel

Nick Fury (Samuel L. Jackson) a jeho vesmírný kamarád Talos (Ben Mendelsohn), jehož si určitě pamatujete z Captain Marvel, v ní budou řešit pozemskou invazi Skrullů. To znamená, že se zelení emzáci promění v některé slavné superhrdiny, nečekejte ale jen staré známé. V seriálu budou i zbrusu nové herecké posily, mezi nimiž nepůjde přehlédnout Emilii Clarke.

Emilia Clarke jako Daenerys ve Hře o trůny
Autor: HBO Emilia Clarke jako Daenerys ve Hře o trůny

Ano, jak už jste zjistili z titulku, nejnovější posilou Tajné invaze je představitelka Daenerys ze Hry o trůny. Bohužel nevíme, jakou roli Emilia získala, určitě však nepůjde o nějaký malý štěk. Po zastávkách v Terminátorovi a Star Wars je očividné, že Hollywood dává „Matce draků“ jen velké šance, tak uvidíme, za jak dlouho se mihne i v nějakém marveláckém filmu přímo po boku Avengers.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama