Další úžasný seriál od Marvelu: První diváky nadchl alternativní návrat Iron Mana a dalších superhrdinů

První reakce na nový seriál od Marvelu jsou nesmírně povzbudivé.
Iron Man v seriálu What If...?
Iron Man v seriálu What If...?
Marvel Studios

reklama

Nový animovaný seriál What If...? (česky Co kdyby...?) od Marvelu už je tak blízko, že vybraní kritici viděli jeho první tři díly a podělili se o své dojmy na sociálních sítích. A vůbec nešetřili chválou!

Seriál nám představí tajemného Watchera (Jeffrey Wright), který dohlíží na dění v superhrdinských světech, a bude se zabývat teorií mnohovesmíru. Uvidíme tedy slavné příběhy z Infinity ságy (23 marvelovek od prvního Iron Mana po dvojku Spider-Mana), vždy jen s drobnou úpravou, co by se dělo, kdyby jedna věc byla trochu jinak.

První série What If...? bude mít deset dílů a objeví se v ní prakticky všichni známí superhrdinové ze světa Avengers – často namluvení herci, které znáte z velkého plátna. Největší chválu přitom už nyní sklízí Hayley Atwell, která se vrací do role Peggy Carter (zde jako Captain Carter), a také zesnulý Chadwick Boseman, jehož animovaný T'Challa (zde jako Star-Lord!) prý spoustu lidí dojme k slzám.

„Epizoda, ve které se objeví Chadwick Boseman jako Star-Lord je prostě... budete z ní hotoví. Jeho výkon ukazuje, proč byl tak výjimečný herec. Když jsem ho slyšel, nemohl jsem si pomoct, ale zaplavily mě emoce,“ tweetoval Josh Wilding z magazínu Comic Book Movie.

Viděl jsem první tři epizody seriálu What If a dostaly mě. Každá další je lepší než ta předchozí, třetí je můj favorit. Baví mě, jak seriál vždy vezme příběh, který milujeme, a mění ho všemi možnými způsoby. Je to jako Twilight Zone pro MCU – divné, divoké a pořádně zábavné,“ napsal Erik Davis z Rotten Tomatoes.

Každá epizoda je skvělá, podpořená kvalitním namluvením a úžasnou animací,“ podělil se Jacob ze serveru Discussing Film. A to je jen špička nadšeného ledovce, takže se očividně máme na co těšit!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama