Takhle dnes vypadají hvězdy seriálu M*A*S*H. Oslava 50 let od premiéry přinesla úžasnou fotku

Bývalí parťáci z kultovního komediálního seriálu oslavili úctyhodné výročí.
Mike Farrell a Alan Alda v seriálu M*A*S*H
Mike Farrell a Alan Alda v seriálu M*A*S*H
CBS

reklama

Je to už půl století, co na obrazovky vstoupil seriál, který z mašinérie korejské války (1950–1953) dokázal vykřesat jeden z nejvtipnějších a nejvíce odzbrojujících seriálů všech dob, který má silnou fanouškovskou základnu i v Česku. Bývalí spolubydlící z mobilní armádní chirurgické nemocnice 4 077 teď připili na její počest.

Jde o dnes šestaosmdesátiletého Alana Aldu (kapitán Benjamin „Hawkeye“ Pierce) a třiaosmdesátiletého Mika Farrella (B. J. Hunnicutt). „Mike Farrell a já dnes připíjíme na 50. výročí seriálu, který nám změnil život – a na naše skvělé kamarády, kteří z něj udělali to, čím byl. MASH byl pro nás velkým darem,“ tweetoval Alan Alda, který stále zůstává herecky aktivní (seriály Ray Donovan nebo Dobrý boj), ačkoli mu byla v roce 2015 diagnostikována Parkinsonova choroba.

Mike Farrell v seriálu nahradil Wayna Rogerse a jeho postavu Trappera, který M*A*S*H opustil na konci třetí sezony. Herectví už se věnuje jen příležitostně, ale je vyhlášeným aktivistou, který vystupoval například proti trestu smrti, válce v Iráku, za práva zvířat a patří i mezi vytrvalé kritiky Donalda Trumpa. Impozantní knír si oholil hned po skončení seriálu, aby nebyl obsazován jen na základě své nejslavnější role a vzhledu.

Kromě Aldy a Farrella už jsou z herecké sestavy seriálu naživu jen Loretta Swit (Margaret „Šťabajzna“ Houlihanová), Gary Burghoff (Walter „Radar“ O’Reilly) a Jamie Farr (Klinger).

Zdroj: Deadline

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!