Mezi COOLky: Ujetý nový pořad od týmu Mezi půlky začíná 29. března

Kanál Prima COOL připravil pro diváky nový formát televizní zábavy! Od 29. března uvede skečový pořad Mezi COOLky, plný parodií na život kolem nás i v nás.
Mezi COOLky
Mezi COOLky
archiv Prima COOL

reklama

Za pořadem stojí satirická skupina kolem Radovana Klučky, která dosud působí pod názvem Mezi*Půlky v internetovém prostředí a vytvořila více než tři sta skečů a parodií. „Mezi COOLky se bude trefovat do všeho, co půjde a co nám televize dovolí. Budeme se věnovat každodenním situacím, ze kterých běhá smích po zádech. Těšte se na nečekaný humor a pointy na hraně korektnosti i zdravou kritiku naší společnosti. Pořad je pro všechny, kdo se rádi smějí druhým i sobě,“ vysvětluje Radovan Klučka, absolvent herectví na DAMU, kterého diváci mohou znát i z epizodních rolí několika seriálů televize Prima včetně Slunečné nebo Ohnivýho kuřete.

Mezi COOLky
Autor: archiv Prima COOL Mezi COOLky

Nový pořad slibuje parodický pohled na dobře známá témata – vztahy v rodině, muži a jejich děti, práce a koníčky i parodie známých kriminálních nebo medicínských seriálů, reklam a trailerů. Tvůrci se zaměří i na žánrové parodie – diváky čekají hororové, sci-fi nebo westernové scénky. Chybět nebudou ani němé grotesky.

„Snažíme se pořad dělat co nejpoctivěji a doufám, že to divákům bude připadat vtipné. Dlouho na televizních obrazovkách nic podobného nebylo, a jestli ano, tak uděláme maximum pro to, abychom byli lepší a tento žánr posunuli ještě dál,“ říká Radovan Klučka.

Nový pořad Mezi COOLky odstartuje na obrazovkách Prima COOL 29. března ve 20:45.

Z natáčení skečové show Mezi COOLky
Autor: archiv Prima COOL Z natáčení skečové show Mezi COOLky

O satiristické skupině Mezi*Půlky

Satirická skupina dosud působící pod jménem Mezi*Půlky byla založena v roce 2014. Za tu dobu nasbírala více než deset milionů zhlédnutí na nejrůznějších video platformách a sociálních sítích. Jejich komediální miniseriál Malé PostApo byl oceněn na festivalech v USA, Rakousku, Venezuele a Velké Británii. Mezi fanoušky Mezi*Půlky patří i známé osobnosti – například Fero Fenič, Jan Hřebejk, Vojtěch Dyk nebo Leoš Mareš.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!