Nejhrozivější Avenger: Trailer Moon Knighta ukazuje marveláckého Batmana v akci

Egyptský posel smrti se představuje v nesmlouvavém traileru nového seriálu Moon Knight.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Moon Knight
Marvel Studios

reklama

Moon Knight patří mezi nejočekávanější seriály pod hlavičkou Marvelu, jelikož v hlavní roli uvidíme oceňovaného Oscara Isaaca, jenž navíc ztvární jednoho z nejkomplikovanějších komiksových antihrdinů. To vše pod tvůrčím vedením Jeremyho Slatera (Umbrella Academy, Exorcista) a Douga Moencha (animák Harley Quinn).

V civilu jde o elitního žoldáka Marca Spectora, ale když se ho zmocní egyptský bůh Khonshu, stává se z něj nelítostný anděl pomsty Moon Knight. Jeho porucha osobnosti se však stává stále bolestnější jak pro něho, tak pro všechny, kteří mu zkříží cestu.

Moon Knight
Autor: Marvel Studios Moon Knight

Šestidílný seriál má nabídnout syrovější a temnější podívanou s poctivým zkoumáním temných zákoutí lidské duše. Můžeme taky očekávat, že se Moon Knight později přidá i do některého z možných hrdinských uskupení, ostatně na stránkách komiksů byl mimojiné členem Secret Avengers, jak se můžete dočíst v našem podrobnějším rozboru.

Nový trailer Moon Knighta pak ukazuje i další zúčastněné, z nichž nejvíce povědomá je tvář Ethana Hawka (Obchodník se smrtí, Sinister, Training Day). Ten by měl hrát padoucha, tak doufejme, že mu tahle role sedne.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!