Ms. Marvel obsazena: Marvel si našel novou superhrdinku do Avengers

Kamala Khan se oficiálně zapojuje do marveláckého filmového vesmíru.
Ms. Marvel a Avengers
Ms. Marvel a Avengers
Square Enix/Marvel Studios

reklama

Většina superhrdinů (a superhrdinek) je slavná desítky let, Ms. Marvel je ale výjimkou. Náctiletá Kamala Khan, která může díky speciálním genům zvětšovat nebo zmenšovat své končetiny, se objevila na stránkách komiksů až v roce 2014. Marvel z ní očividně chtěl mít dívčí protiváhu Spider-Mana – a kupodivu s tímhle plánem uspěl, jelikož to oblíbená Kamala dotáhla až na hlavní hrdinku nové hry Marvel’s Avengers.

Ms. Marvel
Autor: Marvel Ms. Marvel

V srpnu 2019 byl navíc ohlášen seriál Ms. Marvel, jenž bude součástí propojeného vesmíru s Avengers a měl by mít premiéru v roce 2022. V uplynulých měsících jsme zjistili, že na pár dílů dohlédnou režiséři třetích Mizerů Adil El Arbi a Bilall Fallah. Nové informace jsou pak ještě zásadnější – konečně totiž známe představitelku hlavní role, jíž se po dlouhém castingovém procesu stala Iman Vellani.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Speechless and excited! Wish me luck. #msmarvel

Příspěvek sdílený Iman Vellani (@imanvellani),

Jak správně tušíte, Ms. Marvel bude pro osmnáctiletou Iman první hereckou rolí. Její Kamala Khan se poprvé představí na malé obrazovce, jak ale bylo několikrát zdůrazněno, určitě přeběhne i na velké plátno. Další film s Avengers se logicky neobejde bez ní, tak doufejme, že bude Iman Vellani nabírat fanoušky stejně rychle jako samotná Ms. Marvel.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!