Nejmladší členka Avengers: První trailer Ms. Marvel představuje slavnou pákistánskou superhrdinku

Dlouho očekávaná nová komiksová hrdinka vstupuje na scénu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ms. Marvel
Marvel Studios

reklama

Každý pořádný komiksový fanoušek už ji dávno zná, přesto ji pojďme trochu představit. „Ms. Marvel je nový původní seriál uvádějící teenagerku Kamalu Khan, americkou muslimku vyrůstající v Jersey City. Náruživá gamerka, hltačka komiksů a megafanynka supehrdinů má obrovskou představivost, speciálně co se týče Captain Marvel, stojí v oficiálním popisu nového seriálu z dílny Marvel Studios, který startuje už 8. června.

Postava šestnáctileté Kamaly Khan se poprvé objevila na stránkách komiksů v roce 2013 a hned si získala značnou pozornost. V roce 2015 dokonce získala její komiksová série prestižní cenu Hugo Award. Objevila se taky jako hrdinka ve videohře Marvel's Avengers.

Ms. Marvel
Autor: Marvel Studios Ms. Marvel

První ukázka podle očekávání sází na středoškolskou atmosféru a záludnosti i výzvy dospívání, které bude moci seriál rozvést víc do hloubky než podobně laděný Spider-Man, obzvlášť když se jeho hrdinka musí vyrovnávat taky s odlišným kulturním pozadím a svým nastupujícím ženstvím.

Seriál dostala na starost britská komička a scenáristka Bisha K. Ali, kterou s hlavní hrdinkou spojují pakistánské kořeny. Předtím se podílela na seriálech Loki a Sexuální výchova. Hlavní role se ujala Iman Vellani. Roli Kamaly Khan si zopakuje taky v chystané filmové týmovce The Marvels, kde stane taky po boku Captain Marvel v podání Brie Larson.

Co říkáte na první trailer?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!